PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738476}

Dlaczego on?

Why Him?
6,5 59 127
ocen
6,5 10 1 59127
3,6 7
ocen krytyków
Dlaczego on
powrót do forum filmu Dlaczego on?
ocenił(a) film na 9
AmonGoeth

film bardzo dobry, niestety nie dla gimbazy i pseudointelektualistów :)

ocenił(a) film na 7
AmonGoeth

Nie wolno oglądać zwiastunów bo odbierasz sobie tym samym fiajde z seansu . Ja już dawno się z tego wyleczyłem . Choć bywa że czytam opis i kur..wica mnie trafia od tych spoilerów .

maciekb80

Siedząc w kinie ciężko nie obejrzeć zwiastunów.

ocenił(a) film na 7
napioooor

Aaaa... No chyba że tak .

AmonGoeth

nieprawda

ocenił(a) film na 8
AmonGoeth

gówno prawda trailer był tylko dobry.
Na szczęście film okazał się dużo lepszy

ocenił(a) film na 5
AmonGoeth

Film jest słaby to prawda, ale jeśli ktoś oglądał ze względu na aktora a nie na fabułę , tak jak w moim przypadku, to nie będzie rozczarowany :)

ocenił(a) film na 10
AmonGoeth

Amon, to teraz już wiesz dlaczego nie ogląda się trailerów:) to samo tyczy się dogłębnego przyglądania okładce filmu bo też zdarzały się filmy w których okładka potrafiła zdradzić główny moment filmu:)

Do filmu trzeba podejść ja do rozujskiej ruletki, nie czytaj tematów, nie oglądać zwiastunów, przeczytać tytuł i wiedzieć czy się chce go oglądać czy nie, ewentualnie spojrzeć na oceny znajomych ale nie czytać co o filmie napisali dla własnego bezpieczeństwa:) nie raz po obejrzeniu filmu czytałem jak to ludzie (jak jak i tu) zepsuli sobie film trailerem, czy przez nieudolny temat na tym forum, trzeba uważać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones