PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609966}

Do utraty sił

Southpaw
7,6 155 254
oceny
7,6 10 1 155254
5,4 20
ocen krytyków
Do utraty sił
powrót do forum filmu Do utraty sił

Ale jak by zamiast wprowadzać odwiedzanie córki w sierocińcu czy gdzie ona tam była, mogli by dać np. śledztwo kto zabił żonę Hope'a. I na końcu by policja się pojawiła i zabrała np. 50 groszaka. Coś takiego na pewno było by lepsze niż to co pokazali w filmie bo jakoś nie wierzę, że nikt nic nie chce mówić to umorzyli sprawę ani nawet nie dali jako podejrzanego ochroniarza Hope'a, który miał pistolet. ( Chyba, że coś mi uleciało a to bardzo możliwe. ) Dostalibyśmy film z porcją dramatu, trochę kryminału oraz oczywiście boks. A tak wyszło jak wyszło i nie dziwię się, że ludzie dają 5 czy nawet 3 bo ten schemat mógł się dla niektórych znudzić. Poza tematem nie widzę w głównej roli tej trójki: Bradley Cooper, Jeremy Renner i Ryan Gosling. Cooper? Po obejrzeniu ostatnich filmów z nim pewnie nie umiałby oddać w połowie takich emocji, które pokazał Gyllenhaal. Renner? Nie wiem... Za niski? Po prostu mi nie pasuje. Gosling? Dla mnie to grające drewno nieco lepsze od Afflecka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones