PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609966}

Do utraty sił

Southpaw
7,6 155 217
ocen
7,6 10 1 155217
5,4 19
ocen krytyków
Do utraty sił
powrót do forum filmu Do utraty sił

ale fakt, iż w pewnym momencie córka rozpaczliwie i gniewnie zarzuca bohaterowi brak starań o uwolnienie jej z domu opieki, do którego sądownie (de facto wbrew woli ich obojga) ją tam wysłano nie jest ciosem K.O. wymierzonym w ideę "państwa (nad)opiekuńczego?

ocenił(a) film na 2
_GsHock_

a jak ocenisz brak procesu o zabójstwo żony, z powodu, który był wymieniony w filmie? "Nikt nie chce zeznawać, nikt nic nie widział", hahahaha i koniec wątku. Jak to usłyszałem to film spadł u mnie do poziomu Mody na sukces.

ocenił(a) film na 6
pozman

Zgadzam się w 100%! Jednak ta bezczelna obraza dla inteligencji widza jest na tyle oczywista, że postanowiłem skupić się na mniej uwidocznionej sprawie.

_GsHock_

No, w obrazach jesteś dobry. Właśnie miałem spytać, kiedy mnie za Twoje ataki przeprosisz.

_GsHock_

Musiałbyś zacząć odróżniać brak logiki w filmie od braku logiki bohaterów. Brak logiki ludzi, na przykład Twój, to coś typowego. Ludzie logiczni są rzadkością i raczej są wykpiwani. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones