PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626291}

Do zaliczenia

The To Do List
4,8 21 828
ocen
4,8 10 1 21828
Do zaliczenia
powrót do forum filmu Do zaliczenia

ale i tak mam wielką ochotę zobaczyć ten film :)

zuzza8

lepiej wejsc na stronę dla doroslych i obejzeć kilka filmików. Mówię całkiem serio

ocenił(a) film na 9
Cadavera

ten film samo zycie. Kazdy ,,normalny,, czlowiek przeklina, a w mlodosci robil szalone rzeczy albo przynajmniej znał i widzial kogos takiego jesli nie, to jestes wieksza dziewica niz glowna bohaterka filmu.

ocenił(a) film na 1
zuzza8

Racja, racja. Chociaż tam są jakieś granice i ludzie nie jedzą tego, czego nie powinni.

Rini

chyba sobie odpuszczę tę komedię

ocenił(a) film na 5
Rini

Ta scena z batonikiem byla kompletnie zbedna, nie chodzi tu tylko o zniesmaczenie czy to dlaczego ale bylo to juz tyle razy, ze kojarzy mi sie to z tymi najtanszymi i najglupszymi komediami.

keteek

Możesz wymienić jakimi? Uwielbiam ostry, fekalno-seksualny humor i te komedie, które są tu najmocniej jechane, najbardziej mi się podobają i rozśmieszają. xD
Do mojej listy ulubionych zaliczam:
Głupi i głupszy 2
Parcie na tarcie
Luźny gość
i teraz Do zaliczenia oczywiście.
Ktoś coś dorzuci? Interesują mnie wszystkie najbardziej prymitywne, chore i bez zahamowań. xD

ocenił(a) film na 5
nabaC

Jak szukasz prymitywnych komedii to dorzuce Blonde and Blonder (2007), Date Movie (2006), Littleman (2006), RRRrrrr (2004), Dictator (2012), You Don't Mess with the Zohan (2008)

nic innego na rownie niskim poziomie nie przychodzi mi do glowy, ogolnie polowa filmow z Adamem Sandlerem prezentuje taki wlasnie poziom

keteek

Dzięki. :) Z wymienionych znam znam Dyktatora i Głupią i głupszą. Pierwszy film był świetny, drugi porażka. Fajnie zapowiada się Komedia romantyczna i Nie zadzieraj z fryzjerem, będę musiał poszukać. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
zuzza8

https://www.youtube.com/watch?v=HTgNf3P8O8s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones