PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94325}

Dobry agent

The Good Shepherd
6,9 24 297
ocen
6,9 10 1 24297
6,8 5
ocen krytyków
Dobry agent
powrót do forum filmu Dobry agent

Trzecie ujecie z nia i juz wskakuje na bolca...... Pozatym, moim zdaniem jest ochydna ale oczywiscie to kwestia gustu. Sam film calkiem ciekawy

dewille

W ''Filmie'' czytałam, że gra w ''Dobrym agencie'' nietypową dla siebie postać, a ty mi tu takie informacje podajesz:P. Zaskoczona jestem, ale na film czekam nadal:). Pozdrowienia:*

Charlize

Byl we mnie cien nadzieji, ze moze ta rola cos zmieni i nie pusci sie - przynajmniej do połowy filmu......... ale niestety moja nadzieja zostala brutalnie zgwalcona po 15 minutach.Jedyny film w ktorym grala i w ktorym nie bylo scen erotycznych z jej udzialem to Tomb Raider........

dewille

Tak Ci się wydaje ? A powiedz mi, w którym momencie następują sceny erotyczne w "Przerwanej lekcji muzyki", "Grze w serca" , "Udając Boga" czy "Sky Kapitan i Świat jutra" (więcej nie chce mi się wymieniać) ??? Zawód aktora mniej-więcej na tym polega, odgrywa się różne role. A tak btw, to chyba nie Tobie wypowiadać się na temat poziomu innych, skoro sam rzucasz "bolcami" czy konstrukcjami typu "nie puści się", prawda ?

susuwatari

arturs - w "Grze w serca" była scenka erotyczna z gostkiem, także... no comments...

dewille

jak dla mnie jest to naprawde sliczna kobieta i cenie ja nie tylko za urodę,gre aktorską ale i za to jakim jest człowiekiem...a z racji jej udziału w róznego rodzaju pomocy osobom(regionom swiata)jakich udziela jest dosc przyzoita osoba.a to ze swojego czasu uznawana była za jedna z najbardziej sexownych,bo sumaru suma jest calkiem całkiem,wymaga od aktorki takich a nie innych scen np.erotycznych.ty myslisz pewnie,ze Ona wybiera tego typu role bo jest tam moment gdzie moze sobie wskoczyc na "bolca" czy ze film bedzie dosc przyzwoity i ze fajnie by było w nim zagrac bo sa tam całkiem klasowi aktorzy??hmmm odp.-prosta(jak dla mnie:)aaa i jeszcze lubie ją bo lubi bron białą(noże).jest cool:)
ps.jestes pewien ze w tej 15 minucie to nie zostałes zgwałcony przez swa rączke chłopcze?? haha:P pozdro

użytkownik usunięty
dewille

a ty co jestes jakas cnotka niewydymka co to czeka z tym do slubu?

Wierze, że kiedyś spłynie na Ciebie łaska Pańska. potrzebna jest Ci bracie miłość bliźnich. Pan z Tobą. Wybaczam

ocenił(a) film na 6
dewille

Bo tomb rider to komercha wiec nie dali takich scen by film byl dozwolony dla dzieci. Niby fakt ze zwykle w kazdym filmie Jolie gra w scenach pełnych seksu ale jakby nie patrzec filmy staraja sie opowiadac o zyciu a podstawa zycia jest seks. Kazdy film ma watek miłosny, a czescia milosci jest seks, tak wiec jesli w jakims filmie brak takich scen to tylko dlatego ze producenci chcieli zanizyc kategorie wiekowa filmu, to sie sprzedaje najlepiej i kazdy dobrze o tym wie.Nie oszukujmy sie, mozemy zazucac Angelinie jolie ze w kazdym filmie sie bzyka a prawda jest taka ze inne aktorki niezbyt odstaja tu od reguły. Akurat w dobrym agencie sie nie rozbiera wiec juz ten film jej odpuscmy:)Co nie zmienia faktu ze zagrała kiedys w zwykłym filmie erotycznym w stylu odcinków playboya, była to jakas scena lesbijska tyle pamietam.

dewille

to nie kwestia gustu, tylko wrażliwości na piękno... u Angeliny nie ma piękna - nie jest brzydka, ale piękna to jest Michelle Pfeiffer lub Barbara Hershey
P.S. to śp. Layne Staley?

Axlette

Gratuluje - to on !!!!!!!!!!
Dla mnie Angelina jest poprstu mocno przereklamowana i w ogole nie dostrzegam w niej krzty kobiecosci. Ale przyjmuje i rozumiem ze sa gusta sa rozne i o gustach sie nie dyskutuje.

dewille

w kobiecie nie dostrzegasz kszty kobiecosci..a w swoim pierwszym poscie dostrzegasz choc odrobine inteligencji....bo jakos mimo szczerych checi nie.

dewille

nie dostrzegasz w niej kszty kobiecosci?ahahahahaahahahahahahaahaah
a tak wogóle to gdziesz ja dostrzegasz?? np.w sobie??hmmm
lub w jej meżu:P

Axlette

jako kobieta bo chyba nia jestes...nie powinnas sie wypowiadac na temat piekna innych kobiet(no chyba ze jestes les..).a ona jest piekna i ....styka.a ty to chyba jestes zazdrosna:P

użytkownik usunięty
dewille

hehe... piszesz jedno ale myślisz tak naprawdę co innego. pewnie chciałbyś, żeby ta "ochydna" kobieta wskoczyła na Twojego jak to ująłeś "bolca"... może ideałem kobiety ona nie jest, ale do brzydkich też napewno nie należy, a aktorka z niej naprawdę przyzwoita. więc pisz o niej dalej co chcesz, ale i ja i Ty wiemy że po nocach o niej śnisz i się ślinisz... :)

ocenił(a) film na 7

Moze i aktorka z niej dobra, ale... w tm filmie, ta postac, moglaby zagrac kazda aktoreczka, nawet jakas mala i nieznana... i tez bylaby swietna w tej roli... Angelina jakos nie miala mnie czym powalic na kolana tutaj... moze tylko charakteryzacja jej twarzy w pokoju hotelowym przed slubem Edwarda Juniora... ale charakteryzacja Damona w tej samej scenie jakos nie byla udana... 20 lat w zawodzie i facet sie postarzal ani o roczek na twarzy...
wracajac do Angeliny - do brzydkich a i owszem ona nie nalezy, do super pieknych równiez nie

ocenił(a) film na 9
dewille

aktorka bardzo srednia, przereklamowana...

ocenił(a) film na 5
staszpio

Nie wiem czego się spodziewałeś jak byś nie wiedział to prawie każdy dobry aktor i chyba wszystkie dobre(i ładne)aktorki muszą wystąpić w co najmniej 1 scenie erotycznej:) mi tam się Angelina Jolie podoba i nic do niej nie mam
POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 1
hitmanV

angelina jolie jest kobieca , gadasz głupoty twierdząc inaczej

dewille

Aleś wymyślił. Widocznie mało filmów z Angeliną widziałeś.

dewille

i tak wszyscy wiedzą ze jesteś zazdrosną dziewczyną Angelina jest b.dobrą aktorką i piękną kobietą a obrzydliwi ludzie tacy jak ty piszą takie bzdury

ocenił(a) film na 7
Bojownikkk

angelina jest wporządku. lubie filmy z nia. ale co do filmu to jakis taki monotonny jak dla mnie. poprostu mam inny gust

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones