PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94325}

Dobry agent

The Good Shepherd
6,9 24 297
ocen
6,9 10 1 24297
6,8 5
ocen krytyków
Dobry agent
powrót do forum filmu Dobry agent

Moim zdaniem dlatego ze wymaga od widza inteligencji i wyobrazni, zmusza do myslenia.. pokazjue inne wyobraznie szpiega niz James Bond.. Malo krwi i zabijania i dlatego sie nie podoba naszym "milosnikom kina". Ja goraco polecam i namawiam do ogladanina. Daje 10 bo za niska ta srednia.. ale film tak naprawde na 9/10.

ocenił(a) film na 7
oksik

Zgadzam się! Film na świetny klimat i jest zrobiony z dbałością o detale. Tak właśnie wyobrażałem sobie pracę wywiadu. Pewnie miłośnicy Bonda się zawiedli, stąd głosy krytyki ;)

ocenił(a) film na 8
oksik

Zgadzam się też, film niesamowity, komentarze na f-w mnie trochę
zniechęciły, ale zdecydowałam się obejrzeć... i się pozytywnie 'zawiodłam'.
Rzeczywiście dla wielu może wydać się nudny, jeżeli ktoś szuka filmu z
wartką akcją dla rozrywki - nie polecam. Ale warto obejrzeć w którymś
momencie, oczywiście z odpowiednim nastawieniem, wiedząc, czego się
spodziewać. A czego nie ;)

oksik

Rzeczywiście bardzo klimatyczny film, mi także się podobał. Tym bardziej czuję obowiązek wytłumaczyć dlaczego ocenię go na 7/10. Zalety tego filmu to z pewnością bardzo dobry scenariusz i zdjęcia niezła reżyseria, szczerze mówiąc nawet nie zauważyłem kiedy upłynęło 200 minut, ani przez chwilę nie czułem się znużony, nie wydaje mi się także żeby film był za długi.Jednakże pewne rzeczy bardzo mi się nie podobały, przede wszystkim mówię tu o tragicznej grze aktorskiej, Damon , a nadmienię że jest to jeden z moich ulubionych aktorów, położył rolę na całej linii, nie potrafił zagrać zamkniętego w sobie sztywniaka, w tej kreacji kompletnie nie autentyczny, Jolie nieźle poradziła sobie z młodą Clover później, z wiekiem, było już tylko gorzej(scena przy drzwiach kościelnych to już był dramat). Żeby nie było, że tylko krytykuje bardzo mi się podobała rola De Niro i tego faceta który zagrał Ulissesa, ale to były tylko krótkie epizody. Ponadto syn Wilsona był ewidentnie lekko niedorozwinięty, jeśli takie osoby przyjmuje się do CIA to mamy jasność dlaczego oni są tak bardzo nieskuteczni. Mógłbym jeszcze kilka rzeczy wymienić ale ten tekst i tak już jest za długi jak na post. Zmierzałem do tego, że ten film nie zasługuje na ocenę 9 albo 10. Swoją drogą jeśli tutaj dałeś 10 ciekawe ile dałbyś dużo lepszemu miniserialowi Firma. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones