PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94325}

Dobry agent

The Good Shepherd
6,9 24 307
ocen
6,9 10 1 24307
6,8 5
ocen krytyków
Dobry agent
powrót do forum filmu Dobry agent

jakze sluszna nagroda dlacalego zespolu aktorskiego na festiwalu w Berlinie. Widac ze De Niro mial tu oko na kazdego, Damon, Hurt, Jolie czy Baldwin wiedzieli ze graja pod okiem geniusza i naprawde pokazali klase, prowadzeni przez Roberta.
Film bardzo ciekawy, swietny skrypt, zdjecia, muzyka

Damon, naprawde nie rozumiem dlaczego nie mial nominacji do wiekszych nagrod za swoja role, naprawde pierwsza klasa. Stonowana gra, minimalistyczna gra na najwyzszym poziomie.
Jolie zaskakujaco bardzo dobra

Uwielbiam takie kino i klimat. Nie jest to jednak film dla wszystkich ale tym lepiej, przecietny widz bez dobrze wyrobionego gustu po prostu go nie doceni.

Film zrealizowany w starym stylu Godfathera, bez szalonych jazd kamera jak to ma czesto miejsce w dzisiejszym kinie, doprawdy odswiezajace doswiadczenie kinowe

Thanks Bob

GhostFace

Prawie po roku ale cóż nie dałem rady i muszę to napisać... Zgadzam się ze wszystkim, ale śmieszy mnie to w jaki sposób się dowartościowałeś:)

"Nie jest to jednak film dla wszystkich ale tym lepiej, przecietny widz bez dobrze wyrobionego gustu po prostu go nie doceni"... znaczy się Ty jesteś ponadprzeciętnym widzem z dobrze wyrobionym gustem filmowym tak??:d

ocenił(a) film na 6
Waszes

mi się wydaje że po 3 latach...

tak jestem wyrobionym widzem, wiem co dobre, a co złe;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones