PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94325}

Dobry agent

The Good Shepherd
6,9 24 307
ocen
6,9 10 1 24307
6,8 5
ocen krytyków
Dobry agent
powrót do forum filmu Dobry agent

może i ciekawy, ale Matt Damon całkowicie nieprzekonywujący, plączący się z tymi swoimi dziecinnymi minkami i wyglądający jak chłopczyk z podstawówki. Tak na marginesie Angleton był częściowo latynoskiego pochodzenia, a Damon ze swoim wyglądem pomocnika parobka z Podlasia w niczym go nie przypominał. Leonardo di Caprio, który miał, jak napisano wyżej, zagrać Angletona tez wygląda jak uczeń wiejskiej szkoły gminnej, a jego tzw. aktorstwo woła o pomstę do nieba.

ocenił(a) film na 7
cesare_10

no widzisz,jak to jest ,na szczęście każdy ma własną opinię,ja uważam,że Damon zagrał tę rolę znakomicie,nie mówiąc o tym że jest bardzo dobrym aktorem

cesare_10

fajnie jest jak się myśli że zna się na aktorstwie, nie

użytkownik usunięty
cesare_10

A ja myślałem, że taki wygląd mają tylko pomocnicy parobków z Mazowsza. Jak to człowiek całe życie czegoś się uczy.

ocenił(a) film na 7
cesare_10

Damon to aktorskie drewno, dlatego uważam , że to jedna z jego lepszych kreacji. Grał typa, który był milczący, zamknięty, bezemocjonalny- i to mu się udało, nie musiał nawet grać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones