PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207371}
6,2 2 182
oceny
6,2 10 1 2182
4,3 3
oceny krytyków
Dobry człowiek
powrót do forum filmu Dobry człowiek

Za niedługo uwierzę że to Polacy mordowali w polskich obozach śmierci, tak do dziś uczą dzieci w
Izraelu. Byli owszem tacy co się sprzeciwili Hitlerowi, ale o nich się nie mówi jak o bracie
Goebbelsa, który uratował więcej żydów niż ten z Listy Schindlera. Za niedługo Komoruski będzie
znowu przepraszał za zbrodnie Hitlerowców jak w przypadku Jedwabnego. Nudny już ten temat. Na
Discovery, Planete+, National Geographic non stop: Apokalipsa Hitlera, Tajne machiny Hitlera,
Tajne projekty III Rzeszy, Okultyzm III rzeszy... no ileż można? Susskind jest sto razy lepszy i Walkiria,
ale to tylko moje zdanie...

iraz75

Cóż nie zauważyłem tu żadnego wybielania ani oczerniania kogokolwiek i czegokolwiek. To film o konkretnym człowieku zwiedzionym obietnicami bogactwa, spokoju i szacunku. Zgadzam się, że Suskind i Walkiria są świetnymi filmami jednak one traktują o czymś innym.

ocenił(a) film na 5
iraz75

Goebbelsem nazwałbym każdego kto łże o czym do dzisiaj uczą w Izraelskich szkołach. Co do niesanatoryjnej działalności niektórych byłych hitlerowskich obozów po wyzwoleniu, zarządzanych przez Polskę, każdy bez trudu znajdzie informacje.

ocenił(a) film na 7
iraz75

Miałem coś tu odpisać, ale jak przeczytałem pełną treść wypowiedzi, to mi klawiatura zdechła.

ptosiek

Zgadza się, ale na tym polega demokracja również, każdy ma swoje zadanie

ocenił(a) film na 7
iraz75

Tak tak, demokracja, Kopacz, te sprawy.

ptosiek

a dlaczego nie? Jesteś elektoratem PO? zawsze wiernym swym poglądom, jak inaczej?

ocenił(a) film na 7
iraz75

To był brat Goringa...znawco historii!!!!!Polecam lekturę "Hermann i Albert Goeringowie. Pan wojny i zdrajca" James'a Wyllie ,bo widzę że są barki w wiedzy historycznej.

stalker_71

No to tragedia że mi się naziści pomylili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones