PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125512}

Dobry rok

A Good Year
7,2 58 521
ocen
7,2 10 1 58521
6,6 12
ocen krytyków
Dobry rok
powrót do forum filmu Dobry rok

Przewidywalny

ocenił(a) film na 3

Banalna historyjka o banalnym facecie, który pod wpływem wspomnień z dzieciństwa, uroku starej posiadłości i ładnej dziewczyny porzuca dawne życie i na nowo odkrywa proste przyjemności.
Jak na duet Scott-Crowe spodziewałam się czegoś dużo mocniejszego, a zobaczyłam gorszą wersję "Pod słońcem Toskanii" w wersji męskiej z nachalną reklamą jakiegoś telefonu komórkowego na okrasę.
Nie polecam.

ocenił(a) film na 3
houhou

Zgadzam się z powyższym. Do uroku "Pod słońcem Toskanii" ten film się nie umywa. Słabo.

ocenił(a) film na 6
houhou

Zgadzam się z pierwszym zdaniem - film banalny. Ma jednak w sobie dużo uroku i jest ujmujący. Polecam tym, którzy mają ochotę się odprężyć.

ocenił(a) film na 5
Mallor

Nie da się przy tym filmie odprężyć, ewidentnie Scott nie nadaje się do ckliwych romansideł. Ani to komedia, ani obyczajowy, na pewno chaotyczny - 6/10 na wyrost. Wymagam więcej od kinematografi, moja dziewczyna dała 5/10. Skąd ta ocena na filmwebie? Już drugi raz dałem się nabrać na opinie tutaj.

ocenił(a) film na 5
houhou

I do tego jeszcze reklama Hertza i smarcika...

ocenił(a) film na 4
houhou

Uwielbiam filmy o dupkach, którzy robiąc nic, dostają wszystko! /ironia off/
Film tak banalny, że nawet nie chce mi się o nim pisać.

ocenił(a) film na 7
houhou

Ty byś tak nie umiała, bo jesteś kobietą!
Banalna, ale jakże urocza produkcja, ze wspaniałą muzyką i udanymi kreacjami, nie tylko mam na myśli Russella Crowe.

ocenił(a) film na 8
houhou

No cóż, nie zauważyłam telefonu i nie wiem do końca co to "smarcik". Poczułam smak wina i dotknięcie upału.Ja chciałabym dostać taką winnicę i przyjaciół w pakiecie:)

ocenił(a) film na 4
houhou

Zgadza się. Na pochwały zasługuje tylko klimatyczna muzyka. Reszta to banał i kicz.

ocenił(a) film na 6
_GHOST_

Oglądałam to nie wiedząc o filmie nic. Kiedy na końcu zobaczyłam nazwisko Ridley'a Scotta byłam i jestem nadal w szoku. Dla mnie to nic innego tylko kolejna komedia romantyczna - lekko, łatwo, przewidywalnie, bez napięć.
Dałam 6 z uwagi na postać głównego bohatera, ładne zdjęcia i zakrętkę z kuzynką która trochę podnosi poziom fabuły. Jeszcze nie wiem czy nie obniżę za całkowitą przewidywalność.
Nadal jestem w szoku... mój Ridley... buuuuuuuuuuu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones