PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840868}

Dobry zdrajca

Vores mand i Amerika
5,5 209
ocen
5,5 10 1 209
Dobry zdrajca
powrót do forum filmu Dobry zdrajca
Shadow_dawnego_ggggggg

Chcesz powiedzieć że był zdrajcą w dobrym tego słowa znaczeniu.
Oddał Grenlandię Jankesom żeby wujek Adolf się nią nie zainteresował.
Zresztą po wojnie został powołany na ministra więc raczej jest bohaterem w Danii.

ocenił(a) film na 6
soulfly777kris

tylko dlatego że nie kolaborowal ? Duńczycy to tchórze poddali się bez walki ...

ocenił(a) film na 6
facet28

film jest ewidentnym wybieleniem się..w Polsce obozy śmierci terror jak w żadnym innym kraju...Dania żyła pod okupacją jak pączek w maśle ...wszystko było.jak przed wojną nawet Niemcy nie musieli angażować większe siły porządkowe...dunczyk=tchorz

facet28

A eskimosi robią im dobrą prasę. Za to nas szkalują. I ta bajeczka o królu dani paradującym z gwiazdą dawida. Nigdy nie było takiego wydarzenia.
Polacy cały czas walczyli i cały czas byli mordowani. Ale o tym już nikt nie pamięta. duńczycy mocno zaangażowali się w mordowanie eskimosów. Ale swojej haniebnej przeszłości nie pamiętają. eskimosi też nie pamiętają. dania, jedyny kraj pod panowaniem hitlerka, który utrzymał domokrację. Zagrażali im... tylko alianncy lotnicy i ich bombowce. Nam zagrażali wszycy: esesmani, enkawudziści, upowcy, szaulisi.

facet28

Co " tylko dlatego że nie kolaborował ?"

soulfly777kris

alicatadorze, co się dzieje już na tym świecie: wszystkim przeszkadza prawicowy Jarek, nikomu nie przeszkadza prawicowy Bibi. Teraz rozpętał wojnę aby utrzymać się przy władzy. Myślałem: a to drań. I wtedy szok - dowiedziałem się że miał go zastąpić Lapid. No nie, gdyby Lapid został premierem, to wszyscy by mówili: to ten biedak, któremu Polaczki zabili mamusię. Nie, to już wolę Bibiego. Dlaczego w Polsce nie można wybrać Jaro (bo się cały świat oburza), a my musimy wybierać między dżumą, a cholerą. Oczywiście tobie zarówno Bibi, a tym bardziej Lapid odpowiadają, tak?

Shadow_dawnego_ggggggg

Jaro to rak z przerzutami więc podziękuję.

soulfly777kris

Boże, lewacki bełkot, Jaro Kaczuzelski gorszy od Bibiego i Lapida!!!!! Tylko gdzie i kiedy ten Jaro wszczyna wojny aby się utrzymać u władzy i gdzie okupuje niepolskie tereny wprowadzając polskich osadników?
soufly twierdzi, że Bibi i Lapid to dobro rozlewające się po świecie, w przeciwieństwie do raka Jara. Oj lewaki, lewaki, ja nie wiem czy z was się śmieć czy płakać? Zero logiki i konsekwencji w waszym myśleniu.

Shadow_dawnego_ggggggg

Co jest lepsze, robić gowno w swoim kraju czy w innych krajach ?
Sam sobie na to odpowiedz.
A i jeśli chodzi o lewicę to jestem dumny z bycia lewakiem.
W ogóle słowo lewak, jak to pięknie brzmi.

soulfly777kris

Jesteś dumny lewaku z tych ,,pochwał" zza Oceanu:
https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/8173184,polska-holo kaust-fundacja-kosciuszkowska.html

Shadow_dawnego_ggggggg

Przy okazji można by powiedzieć że się modlę do Stalina i wiele innych bredni.
Proponuję nie mylić tego pięknego słowa "lewak" ze skrajnościami i tępakami takimi jak ten Twój Steve Cohen któremu się wydaje że jeżeli obozy były w Polsce to na pewno były polskie i udaje że nie dociera do niego to że w tedy Polska przestała istnieć na mapie właśnie przez Niemców.
Kocham swój kraj i tępię ciemnogród i to na tyle w temacie.
I ściągnij w końcu tą maskę bo wyglądasz w niej jak baran ale to już na pewno wiesz.

soulfly777kris

Drogi Krisie Soufly. Wygrałeś. Masz rację. Nie jestem zbyt przystojny. Niestety. Młody też nie jestem. Ludzie na mnie patrzeć nie mogą. Dlatego ukrywam się za kominarką. Gdy ludzie nie widzą mojej twarzy, to mi ufają. Gdybym ujawnił swoją twarz, to zraził bym ludzi do siebie. Już nie słuchali by co mam mądrego do powiedzenia. A mam do powiedzenia dużo, bardzo dużo. I zawsze mówię prawdę.
Tak już jest Drogi Krisie, że ludzie ufają tylko młodym, pięknym. Dlatego bierze się ich do reklam. To takie podświadome. My przenosimy uprzedzenia do czyjegoś wyglądu, na jego poglądy. Dlatego zasmucę Cię, nie ściągnę tej kominiarki z mej twarzy.
Nie chciał byś zobaczyć mojej twarzy.
pozdrawiam
Cień

soulfly777kris

,,Kocham swój kraj" - tak i plujesz na niego i obsry..sz go. Czy ty się dobrze czujesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones