PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130387}

Dochodzenie

Surveillance
6,4 6 329
ocen
6,4 10 1 6329
Dochodzenie
powrót do forum filmu Dochodzenie

8/10

ocenił(a) film na 8

Jestem zszokowana tak niska nota! 6,5? Jakim cudem? Film swietny. Absolutnie nie spodziewalam sie
zakonczenia.

ocenił(a) film na 7
Donia_filmweb

Dokładnie tak ! Zgadza się ! Ma film klimacik a zakończenie ... Polecam :)

ocenił(a) film na 7
Donia_filmweb

Może po prostu dużej liczbie widzów nie przypadł do gustu? Mi na przykład dość średnio przypadł do gustu, dlatego ocena 7 (zastanawiałem się nad 6, ale to za mało, biorąc pod uwagę jak oceniałem inne filmy). Ale wszelkie inne kwestie są bardzo dobre, film ani chwilę nie zanudza.

ocenił(a) film na 7
Donia_filmweb

Dobry film, ale ciężki, na początku myślalam że nie przebrnę, ale się wciągnęłam i nie żałuję

ocenił(a) film na 8
Lovorica

Moja mama nie przebrnela - wydal jej sie zbyt krwawy :)

Donia_filmweb

Ja od połowy filmu się domyślałem, że to oni są sprawcami ale myślałem, że ta dziewczynka ma coś z nimi wspólnego.. że się przyłączy. Klimat ma ale dzięki dobrej muzyce, to jest plus tego filmu. Ale zakończenie łatwe do przewidzenia. Ale dobrze się oglądało, nic po za tym..

ocenił(a) film na 8
uglyboy

No ja wlasnie tego zakonczenia nie przewidzialam i dlatego film zrobil na mnie wrazenie :)

Donia_filmweb

Ale ja się domyślił. Ale zakończenie było ale..

Ale kiedy się domyślił?

Ale wtedy gdy zapytała go- Wytrzymasz?

Ale przesadziłem z ale,.

ocenił(a) film na 8
uglyboy

Podobno to co przed "ale" jest nieistotne. W Twoim przypadku mamy problem. Chyba, że bierzemy ostatnie "ale". Czyli wystarczyło napisać - "dobrze się oglądało, nic po za tym".

Troublesome

Masz racje ale nie rozumiem twojej wypowiedzi, W drugim moim poście nabijał się z mojej wypowiedzi ;-)

ocenił(a) film na 8
uglyboy

Wiem, ja też. Piszę tylko o pierwszej wypowiedzi.

Troublesome

a ja pisze o drugiej wypowiedzi, to chyba się dogadaliśmy :-)

ocenił(a) film na 8
uglyboy

W każdym razie ja film polubiłem. ;p

ocenił(a) film na 8
Donia_filmweb

A ja nie. Ludzie wolą oklepane filmy ala Nietykalni.

Donia_filmweb

Pełno tu dzieciaków, które daję Transformersom albo innym Nietykalnym 10/10, więc nie ma co się dziwić ;) Porządne kino (o takim przeważnie mówimy w przypadku Lyncha) często przepada bez echa...

ocenił(a) film na 5
martinos1985

Najczęściej powtarzana bzdura w historii filmwebu. Śmieszy jeszcze bardziej, gdy ktoś ją przywołujący nie ma zupełnie racji.

http://www.rottentomatoes.com/m/surveillance/

Plot twist: średnia jest jeszcze niższa niż tu. No chyba, że będziesz chciał mi wmówić, że krytycy filmowi to również dzieciaki, które dają Transformersom 10.

Pauleta

No proszę. Post sprzed 2 lat ktoś odkopał. :) Nadal podtrzymuję swoje... ;) Miłego dnia.

ocenił(a) film na 6
Donia_filmweb

Serio? Dokładnie mniej więcej w 15 minucie filmu idzie zorientować się, że agentami są właśnie mordercy. Są dwie sceny, które ich zdradzają - szczególnie druga z nich. Właśnie z tego powodu dałem tylko 6.

ocenił(a) film na 6
Kaineko

*.., że mordercy są agentami.
** Mniej więcej (słowo 'dokładnie' proszę skreślić :P)

ocenił(a) film na 5
Donia_filmweb

Mi czegoś brakowało.
Niby klimat jakiś był ale nie do końca taki jak trzeba. Po za tym aktorstwo było na dosyć niskim poziomie. Jedynie Elizabeth Anderson była przekonywująca jak dla mnie. Sam Hallaway był kiepski o reszcie nie wspominając.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones