PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 288
ocen
6,3 10 1 13288
5,2 4
oceny krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

choćby ze względu na osadzoną w realiach fabułę, nie jest to jakieś głupkowate latanie wampirów czy zombiech

Van_der_van

A od kiedy wilkołak to realistyczne stworzenie ? Zdaje się, że wampiry i zombie są osadzone w takich samych realiach.....
A fabuła ? Hmmm ja jej nigdzie nie zauważyłem. Po prostu marna niskobudżetowa sieczka...

ocenił(a) film na 10
Heskey

nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Fabuła wyjaśniała w normalny, a nie jakiś fantastyczno zaświatowy sposób przemiany w wilkołaki, to po pierwsze, po drugie fajny był nastrój filmu, a po trzecie mnie się podobał, będę go oglądał ilekroć się pojawi w tv. tobie się nie podoba, więc nie oglądaj, tak jak ja na pewno nie obejrzę jakiejś pierdoły typu "mroczny rycerz" bo latający po dachach rogaty facet w rajtuzach i pociesznej pelerynce to dla mnie właśnie marna sieczka. To tyle w temacie

Van_der_van

ten film to klasyka i tyle nisko budzetowy i z jajem szkoda ze w polsce nie sa w stanie zrobic choc jednego horroru na takim poziomie jak ta sieczka bez fabuly :D

ocenił(a) film na 7
reffolucja

Mnie się podobał. Nie jest to może arcydzieło , ale rozrywki dostarcza całkiem przyzwoitej

ocenił(a) film na 10
Aktra

no i lepiej samemu ie oglądać:) świetnie zrobili te wilkołaki, zwłaszcza scena, jak się ukazują w świetle

Van_der_van

A oglądałeś filmik jak realizowali ten film? Ja te wilkołaki charakteryzowali? Super jest

ocenił(a) film na 10
reffolucja

No właśnie! A nie trzeba wiele, wystarczy pomysł i dobra realizacja

ocenił(a) film na 9
Heskey

Sorry, ale ten film to 100 razy wyższy poziom niż jakieś pierdoły o żywych trupach czy masakrach wampirów

ocenił(a) film na 7
Gajowy_w_akcji

Dla mnie też jeden z lepszych w tym gatunku

ocenił(a) film na 9
Draft_style

aż dziwne, ze nie zrobili dwójki:)

ocenił(a) film na 8
Draft_style

Dokładnie,obok Underwolrd najlepszy film z udziałem wilkołaków

ocenił(a) film na 7
Gladiator1000

Tak jest!!!

ocenił(a) film na 9
Van_der_van

Z horrorów to też jeden z moich ulubionych. Super klimat!

ocenił(a) film na 7
Gajowy_w_akcji

nagrajmy hooror polski XD

ocenił(a) film na 9
marcinsss89

Czas najwyższy:)

ocenił(a) film na 10
Gajowy_w_akcji

Pamiętam, ze kiedyś przyśniły mi się te wilkołaki cholera.... nic przyjemnego:)

ocenił(a) film na 7
Van_der_van

Najlepsze było na końcu - Niemcy - Anglia 1-5....

ocenił(a) film na 10
Draft_style

Wiadomo!

ocenił(a) film na 10
Draft_style

A dziś Anglicy przerąbali z Islandią...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones