PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032080}
6,9 2 480
ocen
6,9 10 1 2480
6,1 14
ocen krytyków
DogMan
powrót do forum filmu DogMan

Łączy ich nie tylko imię i nazwisko składające się z trzech. Od pierwszych scen wiedziałem, że już to gdzieś widziałem. Dla mnie postać grana przez CLJ to wypisz wymaluj Rusty z filmu Flawless. Ba, miałem wrażenie momentami, że patrzę na PSH. I przykro mi, że już go nie zobaczę w żadnym filmie. Wiadomo, że jak się inspirować to od najlepszych, ale momentami podobieństwo jest uderzające.

_illusion_

Dzięki za przypomnienie, oglądałem go kiedys kiedyś na fali fascynacji aktorstwem Hoffmana i nawet nie oceniłem, odpalę go sobie dzisiaj wieczorem, co do Caleba sam Besson w jakimś wywiadzie stwierdził ze CLJ to poziom Garego, tak samo jak i Hoffman, ten gdzie własciwie nie muszą nic grać a ja siedzę urzeczony i nie mogę oczu oderwać

ocenił(a) film na 8
marckoza

Ja Flawless oglądałem stosunkowo niedawno i od razu takie podobieństwo rzuciło się w oczy. No chyba, że mi się wydaje. Obejrzyj i daj znać.

_illusion_

tak na żywo i subiektywnie, zewnętrznie rzeczywiście Caleb kopia Hoffmana, ale aktorsko Seymour idzie bardziej w przegięcie, queer, Laundry w stronę psychopaty, chociaż w obu przypadkach wirtuozeria aktorstwa, to Caleb zrobił na mnie większe wrażenie niż PSH

ocenił(a) film na 8
marckoza

Chodziło mi właśnie o zewnętrzną aparycję obu i zwłaszcza te pierwsze sceny w Dogmanie (te z Marylin), później już widać większe różnice. Dla mnie ewidentnie wzorowano się na PSH. Ostatnio obejrzałem kilka filmów z PSH i to, że już go nie ma to niepowetowana strata dla kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones