PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032080}
6,9 2 393
oceny
6,9 10 1 2393
6,1 14
ocen krytyków
DogMan
powrót do forum filmu DogMan

Był genialny i wybitny w tej roli, Jokerowy Gary Oldman, niby ma cały czas ten sam wyraz twarzy ale nie można oderwać od niego wzroku i ma się wrażenie że nie odpalił jeszcze ostatniego biegu w swoich możliwościach, miałem ciary, on ma dopiero 34 lata, turboszkoda że został pominięty w tym sezonie nagród, ci z głownej stawki z Giamattim na czele mogą mu buty czyścić.

marckoza

Mało gra, tyle dobra na ekranie a na film z CLJ trzeba czekać dwa lata, stworzony do wykręconych ról, nie mogę się doczekać kolejnych, idealnie gdyby grał w kilku filmach na rok jak ostatnio Nick Cage. Ciekawe co by wyszło ze współpracy CLJ takich reżyserów jak Refn czy von Trier. Trzeba czekać

kochamczeresnie

Caleb ostatnio woli muzykę i swój zespół niż film, szkoda, bo to diament na miarę Garego Oldmana, w Dogmanie ma tyle samo lat ile Gary jak zagrał w Bessonowym Leonie

marckoza

Wolę jego role filmowe niż jego muzykę, albo nie jestem w stanie odnaleźć się w tym chaosie.

ocenił(a) film na 8
marckoza

Założyłem osobny wątek, później zobaczyłem ten. Zapraszam. I polecam film Flawless. To tam dla mnie jest prawdziwa inspiracja dla postaci z tego filmu.

marckoza

Zgadzam się w calej rozciągłości, CLJ "zrobił" ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones