PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877868}

Dogonić kulę

Catch the Bullet
3,2 77
ocen
3,2 10 1 77
Dogonić kulę
powrót do forum filmu Dogonić kulę

Dramatyczna amatorka!

ocenił(a) film na 2

Już nawet nie chodzi o rozjeżdżoną przez samochody prerię, współczesny oszklony dom, kobietę upadającą przed strzałem i arafatkę na szyi komboja. Tu poza widokami wszystko jest okropnie słabe. Debilne dialogi też wzięte z d... Sporo zabawy dostarczył fantastyczny autor napisów. - Kopia zapasowa! Kopia zapasowa - drze się komboj (Back up! Back up!) To między innymi. Czasem wychodził kompletny bełkot.
Nie wiem, co jest, ale wysypało ostatnio łajnowatych westernów, co to twórcy myślą, że wystarczy pojeździć bez sensu w te i we wte, poszczelać i western gotowy.
Jedyne, co warto tu obejrzeć, to ciekawe krajobrazy.

Izukar

W takim razie olewam seans, dzięki.

Izukar

To przeze mnie, przepraszam

ocenił(a) film na 2
dracovolantus

Napisy? Bywa i tak. Nawet najlepsze tłumaczenie nie poprawiłoby tego filmowego gniota o milimetr.

Izukar

Heh kiedyś oglądałem Punishera z napisami i tam koleś nazywał się w/g tłumacza Frank Zamek... ;-) albo w Matrixie byli czołg i przełącznik a to ksywy bohaterów Tank i Switch.

ocenił(a) film na 4
Izukar

Aktorsko nie taki zły, pomysł na fabułę też jakiś był, ale amatorszczyzna i absurdalność całej reszty jest wręcz zabawna, dlatego 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones