PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33328}
7,7 61 302
oceny
7,7 10 1 61302
7,9 30
ocen krytyków
Dogville
powrót do forum filmu Dogville

W swoim życiu widziałam wiele różnych filmów i często okazuje się, że większość z nich jest bardzo oczywistych a nawet "prostackich". Dogville zaskakuje - niecodzienna forma, tajemniczy klimat, ciekawy scenariusz. Film jest dość przydługawy, gra aktorska jest świetna - mi osobiście bardzo ta forma odpowiada. Polecam każdemu kto szuka w kinie czegoś nowego, innego, nie oczywistego :) Film daje do myślenia...jak dla mnie film jest genialny!!!

ocenił(a) film na 5
ankaa1989_filmaniak

Gra aktorska świetna? Hahaha, P. Bettany jako Tom wypadł fatalnie. Bezpłciowy i nudny, w dodatku jego gra w zakończeniu filmu to czysta amatorka, nie, chyba nawet amator by lepiej zagrał. Trier nie potrafi dobrać aktorów, tak samo jak nie ma wyczucia kina. Film ulegnie szybkiemu zapomnieniu i bardzo dobrze, bo takiego płytkiego dramatu stanowiącego o ważnych sprawach społecznych dawno nie oglądałem.

Gordon Geko

wiadomo, można się przyczepić do szczegółów - ja jestem tym filmem zachwycona :) pozdrawiam

ankaa1989_filmaniak

tak,
Grace, na początku filmu to uosobienie dobroci, niemal anioł, nawet nie rozpoznałem,że to Kidman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones