PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33328}
7,7 61 315
ocen
7,7 10 1 61315
7,9 30
ocen krytyków
Dogville
powrót do forum filmu Dogville

Film kręcony w teatrze, a przejście z jednej z sceny do drugiej to groteska

ocenił(a) film na 10

Fakt, teatr to straszna nuda, powinni go zakazać.

użytkownik usunięty

Macie rację, to straszne...W ogóle nie ma efektów specjalnych- totalne klapa. A aktorzy otwierający drzwi, których nie było widać? Powinni trafić do katorżniczej pracy w kopalni. O płytkiej treści całego filmu już nie wspomnę. Dziękuję za uwagę.

Ja do tego filmu siadałam chyba z 5 razy, żeby w końcu go obejrzeć. Miałam już nawet zrezygnować, ale jakoś przetrwałam, chociaż teraz żałuję. Jeden z najnudniejszych filmów jakie widziałam.

Ziutaaa

Wystarczyło wyłączyć więc...bez sensu ludzie katujecie się jeśli to pozycja nie dla was. Osobiście polecam

jak ktoś nie lubi teatru to po co to ogladac? po to zeby zanizac ocenę tego naprawdę dobrego filmu?
czy każdy film musi miec tryliony efektów specjalnych oraz muszą latac na ekranach prawie nagie du.py i cyce, zeby był ciekawy? nie można czasami oderwac się od tego całego amerykańskiego hollygniota i poogladac coś inteligentnego? matkoO_o

użytkownik usunięty
Eryniae

O co właściwie chodzi? Nie pisze o efektach specjalnych, bo sam za nimi nie przepadam, ale filmy bardziej ambitne też mogą być ciekawe, jak choćby Szef wszystkich szefów

ocenił(a) film na 10

ja oglądam go którys raz ;p właśnie skończyłem a jest prawie 2 w nocy a na 8 mam do pracy;p film wciąga jak mało który

ocenił(a) film na 9
Newelowsky

tez mysle ze ogromnie wciaga. Pewnie ze nie jest dla kazdego ale to przeciez nie jest zle. Mnie zaskoczyl. Wczesniej myslalem "jak mozna nakrecic cos takiego, w takiej umownej formie?" a po 10 min o tej formie zapomnialem. Brutalne studium natury ludzkiej na dodatek kapitalnie zagrane. Ja polecam

ocenił(a) film na 10
Akawoj

dokładnie pierwsze wrażenie znikło niemal od razu, a potem nawet miało to swoje zalety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones