PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33328}
7,7 61 300
ocen
7,7 10 1 61300
7,9 30
ocen krytyków
Dogville
powrót do forum filmu Dogville

Kpina!!!!

ocenił(a) film na 1

Sorry,ale ten film to jakaś kpina z widza i w dodatku ma ocenę 7,7?naprawdę?
a taki Titanic ma mniej 7,3 co nie moge sie z tym pogodzić.

W dodatku sceneria jak w przedszkolu,grali jak przedszkolaki.Ludzie gdzie wy macie oczy?w d*upie?

Ze reżyser tego filmu nie wstydził się go tak nagrać,nienawidze teatrów,kabaretów itp .pierdół a tego czegoś co określono mianem filmu najbardziej!

ocenił(a) film na 1
Sol1987

też uważam,że ten"film"jest wielkim nieporozumieniem.!

" tego czegoś co określono mianem filmu "

bardziej przypomina teatr niz film,to fakt,więc nie powinien byc nazwany filmem.wysoka ocena to wielka pomylka.!

ocenił(a) film na 1
Nivea366

albo jak wsponialalas przypomina jakies przedctawienie szkolne.

ocenił(a) film na 9
Sol1987

Czy twoja wypowiedź to ironia? Jeżeli nie, to jesteś okropnie powierzchowna. Definicja filmu: utwór audiowizualny, składający się ze scen, które z kolei składają się z jednego lub więcej (do kilkudziesięciu) ujęć. - co się nie zgadza?

ocenił(a) film na 10
tomek_wrz

Może koleżanka po prostu nie zrozumiała filmu, nie wiem, mnie film osobiście wbił w fotel, dla mnie arcymistrzowski film. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Sol1987

Titanic? Naprawdę? Ze względu na niektórych takie filmy jak Dogville powinno się zaliczać do gatunku "Pozdro dla kumatych".

ocenił(a) film na 7
bvuraki11

Titanic nie ma żadnego przesłania to po prostu opowiedziana jakaś tam historia. Ile agresji w tym poście, Nicol Kidman Stellan Skarsgard laureaci złotych globów i oscarów za grę jak w przedszkolu haha.
Fakt z początku film może wydawać się poje...ny i to że reżyser jest psychopatą. Do póki się go nie zrozumie. Całość wypada naprawdę dobrze i daje do myślenia, ludzka psychika i instynkty niestety te ciemne. To że ludzi kształtuje społeczeństwo, że nie rodzą się źli. Dużo można by o przesłaniu tego filmu pisać.
Mnie ten film raczej przypomniał książkę, a nie teatr ze względu na narracje i dużo opisów sytuacyjnych i przyrody.

ocenił(a) film na 4
Sol1987

ledwo wytrzymałem do końca film masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones