PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33328}
7,7 61 302
oceny
7,7 10 1 61302
7,9 30
ocen krytyków
Dogville
powrót do forum filmu Dogville

Gdybym go obejrzała w teatrze to pewnie by mi się podobał dużo bardziej, ale jako film był trochę męczący. Treść ok, ale przekaz nie. Chętnie bym obejrzała prawdziwy film na podstawie tego.

użytkownik usunięty
kadmina

TO jest prawdziwy film. Uh. Po prostu nietypowy.

Zgadzam się, ale myślę, że wiesz co miałam na myśli.

ocenił(a) film na 8
kadmina

zgadzam się w 100 % gdybym go oglądała w teatrze na pewno spodobałby mi się bardziej, prawda że jako film jest męczący. nie mam pojęcia jak ocenić ten film. na pewno zmusza do przemyśleń, jest on jedyny w swoim rodzaju, bardzo orginalny, zakończenie mi się podobało, na pewno nigdy o nim nie zapomnę co jest na plus
owszem nie jest to "typowy" film, ale ciągle film :) gdy się zabiera za jego oglądanie trzeba wziąć pod uwagę gdzie dzieje się akcja i jak film jest zrobiony, oglądając tylko ze względu na wysoką ocenę a nie wiedząc o całej strukturze filmu... to można się rozczarować

ocenił(a) film na 10
kadmina

Ja ten film odebrałem jak jakąś przypowieść biblijną z mglistym zarysem, gdzie ona miała miejsce. Tekturowe makiety miasteczka kowbojskiego zupełnie mi tu nie potrzebne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones