PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112089}

Doktor Żywago

Doctor Zhivago
7,2 9 988
ocen
7,2 10 1 9988
Doktor Żywago
powrót do forum filmu Doktor Żywago

Film ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie. Obsada dobra; to Keira Knightley przykuła moją uwagę do telewizora;) Mam natomiast zastrzeżenia co do fabuły. Nie podoba mi się, że on poślubił Tonię, mimo, że kochał inną. Może taki był po prostu jego los, ale ten fakt budzi mój wewnetrzny sprzeciw...

rosarium

Hmm mysle ze jak juz cos to powinnas miec tytaj pretensje do autora ksiazki=0

rosarium

Ale przecież on kochał Tonię!!! Ale jak się z nią żenił to jeszcze nie wiedział, że miłością jego życia jest Lara: ot, kilka razy spotkał piękną, interesującą dziewczynę. Dopiero na froncie można mówić o narodzinach miłości między Jurijem i Larą.

Inka___154

Nooo, jak się zastanowić, to masz rację. Tylko, że on WIEDZIAŁ od razu jak ją zobaczył, że to Ta Jedyna (ta scena w odbiciu)... Tak mi się wydaje...;)

ocenił(a) film na 8
rosarium

Może myślał, że jest Lara tylko zauroczony. Przecież jej nie znam. Ich miłość narodziła się, gdy Lara się nim opiekowała i gdy razem pracowali. A Tonię znał od lat. Na pewno była jego przyjaciółką. Może też miłością. Może na decyzję by ją poślubić miała wpływ śmierć jej matki i jej wcześniejsze pragnienie by Tonia i Jurij się pobrali. A może Jurij wiedział jakie życie ma Lara. Życie z Tonią było na pewno spokojniejsze. No i fakt, że Tonia go kocha. A Lara nie zdradzała zainteresowania nim gdy pomógł jej matce i gdy chciała zabić Wiktora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones