PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5185}

Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb
8,0 45 068
ocen
8,0 10 1 45068
8,2 40
ocen krytyków
Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę
powrót do forum filmu Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę

ma śmieszyć a nie śmieszy,
ma zajmować a nie zajmuję!
Może jestem za stary
a może jestem za młody,
żeby ten film zrozumieć.

ocenił(a) film na 9
bez_imienny

Nie zajmuje, a nie nie zajmuję. Jak już próbujesz być śmieszny i inteligentny to rób to chociaż poprawnie ortograficznie.

ocenił(a) film na 2
Niskobudzetowy

Rozkaz, obywatelu nauczycielu!

Niskobudzetowy

Niskobudzetowy- nie bądź śmieszny z takimi uwagami, przecież wiadome było, że to tylko literówka, a nie błąd wynikający z niewiedzy. Zwyczajnie nie masz co powiedzieć. Nie znoszę takich komentarzy, bo przypominają mi polityków.

ocenił(a) film na 9
honey1

Trzeba się natrudzić żeby na klawiaturze zrobić ę, więc to nie literówka, a prosty błąd.

Niskobudzetowy

Guzik prawda, bo z reguły za błąd uznaje się bez tego "ę".

ocenił(a) film na 9
honey1

Szczerze mówiąc nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi. Forma z końcówką e oznacza 3 os. lp, a forma z ę 1 os lp, więc jest to raczej wyraźny błąd, bo zmienia sens wypowiedzi.

Niskobudzetowy

To jest literówka, podejrzenie błędu raczej pasuje do zdania "Rozumiemy sie?".

ocenił(a) film na 9
honey1

To jest błąd ortograficzny, a nie literówka. Czemu tak trudno to zaakceptować?

Niskobudzetowy

Mnie bardziej interesuje dlaczego inni użytkownicy akceptują Twój atak oraz to, dlaczego w ogóle musiałeś go przeprowadzić. Prawdopodobnie dlatego, że nie możesz ścierpieć, że dla kogoś innego powyższy film nie jest niczym wyjątkowym.

ocenił(a) film na 9
honey1

Nie lubię jak ludzie chcą zabłysnąć swoją elokwencją i krytycyzmem, a robią proste błędy ortograficzne co pokazuje (a nie pokazuj"ę"), że sami są niekompetentni.

Niskobudzetowy

Ja bym prędzej powiedziała, że to Ty chcesz zabłysnąć swoją elokwencją i krytycyzmem. Daję głowę, że gdyby w krytykowanym przez Ciebie wpisie znalazła się pochwała tegoż filmu, błąd ortograficzny nie miałby już dla Ciebie znaczenia.

ocenił(a) film na 9
honey1

Nie znalazłaby się, bo pochwała nie jest złośliwością siląca się na pokazanie inteligencji.

Niskobudzetowy

Oj, zdziwiłbyś się :P

Niskobudzetowy

Zdecydowanie masz rację. To nie pierwszy taki przypadek, gdzie ktoś używa 1 os. stosując literę "ę". I nie jest to żadna literówka, tylko zwykłe dyletanctwo.

ocenił(a) film na 8
Niskobudzetowy

Aleś mu pojechał!

ocenił(a) film na 3
bez_imienny

właśnie. Ten film nie jest trudny do odczytania a jedyne co z niego zapamiętałem to rodeo na bombie - chodź to hm znany motyw z tego filmu ?!
Film tak napompowany patosem pochodzącym zapewne najpierw od krytyków a potem od widzów że aż przepompowany

ocenił(a) film na 10
SnoKaa

Film napompowany patosem????:DDDDDDDDD , i ty piszesz że "Ten film nie jest trudny do odczytania"?To co w nim odczytałeś?
Nie rozpoznałbyś patosu, nawet gdyby ci narzygał do owsianki.

ocenił(a) film na 3
llama777

Za mało emotek dałaś żeby wyrazić swoją dojrzałość i twego patosu nie umiem prawidłowo odebrać

Czekaj hmm czuje intelektualnego gimbusa... hmm a to ty. Siema<emotek brak>

ocenił(a) film na 10
SnoKaa

obvious troll is obvious

ocenił(a) film na 3
R4Zi3L

Perpetuum mobil - tego nie pomalujesz

bez_imienny

zajmująca dyskusja, doprawdy....

ocenił(a) film na 7
bez_imienny

No ale sens jest prosty do zrozumienia. Przeciez mozna rozumiec film, jednoczesnie uwazajc go za niezajmujacy i nie smieszny...Wiesz, ja rozumiem sens , nie wiem, Motyla i Skafandra ale mnie nie porusza i nie zajmuje...

bez_imienny

Tutaj nie ma czego do rozumienia. Papugi dają 9 lub 10 z samego faktu że to film Stanleya Kubricka lub dają takie oceny wysokie bo chcą być uważani lub czuć się jak znawcy, chcą dostrzegać głębię w kałuży.

ocenił(a) film na 9
GhostDeath

Albo po prostu podobał im się ten film... Czy nie, nie ma takiej opcji?

ocenił(a) film na 8
bez_imienny

Dla mnie przereklamowany. Owszem, ogląda się dobrze ale nic więcej. Jakoś mnie nie wyciągnął, kilka fajnych scen a tak to sporo dłużyzn. Szału nie ma. Zdecydowanie z Kubricka wolę Lśnienie, Mechaniczną czy Full Metal Jacket.

bez_imienny

uwaga, gimbusy sie wymadrzaja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones