PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33353}

Dom śmierci

House of the Dead
2,7 3 546
ocen
2,7 10 1 3546
Dom śmierci
powrót do forum filmu Dom śmierci

7/10

ocenił(a) film na 4

Dobry film polecam, tylko zastanawia mnie jak ta dziewczyna przezylo z przebitym sercem

ocenił(a) film na 1
mario2525

Gratuluję miana pierwszego(i najprawdopodobniej ostatniego) człowieka skłonionego do refleksji poprzez wymioty Uwe Bolla!Toć to FENOMEN!

ocenił(a) film na 4
bigboss89

Co to ma byc

ocenił(a) film na 1
mario2525

Nie wiem to się nie śniło najwybitniejszym filozofom,niemniej zaryzykuję,iż jest to żal.Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę xD

ocenił(a) film na 4
bigboss89

I wzajemnie

ocenił(a) film na 1
bigboss89

żal da się poczuć jak czyta się Twoje pseudo-ironiczno-chu*-wie-jakie odpowiedzi. Każdy może znaleźć refleksję, albo choć rozrywkę w najbardziej dennym obrazie ! Więc wara od tego. Mnie niestety 2,7 średnia zniszczyła i chyba nie będę w stanie przez to przebrnąć. mam zamknięty umysł.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
bigboss89

<3 cute . jeden wniosek się nasuwa TY jak najbardziej powinieneś go ocenić na 7 :D

ocenił(a) film na 1
bigboss89

* poza

ocenił(a) film na 1
Kaash

Otoz to,poza piszemy razem.W dalszym ciagu uwazam ten film za niegodzien tak wysokiej noty,jak rowniez jezyk,ktorym sie wowczas poslugiwalem,aby to przekazac.Boze kim ja wtedy musialem byc....wstyd mi za to.Przepraszam kazdego,kto poczul sie przeze mnie urazony.Oczywiscie kazdy ma prawo wydac ocene taka jaka mu odpowiada.Z wyrazamy skruchy i glebokiego szacunku Tomek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones