PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31643}

Dom Glassów

The Glass House
6,1 17 759
ocen
6,1 10 1 17759
6,3 3
oceny krytyków
Dom Glassów
powrót do forum filmu Dom Glassów

Koniec filmu

ocenił(a) film na 3

jest tak żenujący, że aż przykro. I tylko za Stellana 3/10.

Vena_Poetica

A już szczytem wszystkiego było jak po wypadku Terry wydostał sie ze zmiażdżonego samochodu mając rece i usta zaklejone taśmą...

ocenił(a) film na 6
Justys2111

i jak sie wydostał to ledwo stał na nogach a jeszcze zdołał tak uderzyć policjanta że ten padł na ziemie nieprzytomny

ocenił(a) film na 7
Justys2111

A tamten facet nie odkleił mu ust, wtedy jak się pytał co on w samochodzie zrobił?

ocenił(a) film na 6
michallahcim

Odkleił.

Vena_Poetica

Najlepsze było, jak hamulec przestał działać, a samochód zaczął przyspieszać...Hamowanie silnikiem nie wchodziło w grę :)

ocenił(a) film na 5
zelltm

Ja się zastanawiam dlaczego po prostu nie powiedział, że hamulce w samochodzie nie działają?... albo po co zabił policjanta?

ocenił(a) film na 7
luk_ko

Też mnie raził ten bezsens.

Vena_Poetica

Napiszcie jak się skończył bo nie widziałam tylko końcówki jak leciał w TV :-)

Vena_Poetica

Zgadzam się. Film dobry do momentu przejechania Terry'ego przez Ruby. To było żenujące :D Już mogli skończyć tak, że Terry ginie w tym wypadku, a nie jakieś "zmartwychwstania" ;) Ale ogólnie film trzymał w napięciu, ten wątek z opiekunką-narkomanką też spoko. Trochę ja ruszyło sumienie na końcu, ale w związku z tym zamiast pomóc dzieciakom wolała wybrać najłatwiejszą drogę.

MsPrevail

Film oglądałem po raz pierwszy wczoraj. Gdzie tam było coś dobrego? ;).
Mi wydawał się średniawy do momentu kiedy Ruby odwiedziła adwokata z prośbą o pomoc w około 30 minucie. Od tego czasu było już bardzo słabo, przewidywalnie, karykaturalnie, naiwnie i nudno, a napewno nic tam nie trzymało w napięciu. Prędzej wybuchałem śmiechem. Nawet dobry aktor jakim jest Skarsgard tego nie uratował przez to co kazano mu zagrać.

Vena_Poetica

To prawda. Z zakończeniem to im nie wyszło. Dobrze przynajmniej, że jeszcze tej żony nie ożywili :)

la_luna

Już myślałem, że wyskoczy zza nagrobków w ostatniej scenie. Po poprzednich już żaden absurd by mnie nie zdziwił.

ocenił(a) film na 5
Vena_Poetica

Zakończenie się strasznie ciągnie. Najpierw ten prawnik nie może po prostu powiedzieć kim jest i po co przyszedł, tylko musi się zachowywać jak najbardziej winna osoba na świecie, później ten nie powie, że przeciął hamulce, no a na końcu po tym wypadku to już żenada. Nie wspominając o tym, po co i jakim cudem dzieci tak szybko dotarły na tę drogę? Nie mogły po prostu z domu zadzwonić po pogotowie i policję? W końcu mają tam dwa trupy na chacie, to na pewno nikt by ich nie zbagatelizował.

Tak od momentu jak już było pewne, jakie są intencje Glassów, to film się dość mocno zaczął ciągnąć. Przeciętny przeciętniak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones