PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251533}

Dom chłopców

House of Boys
6,8 4 865
ocen
6,8 10 1 4865
Dom chłopców
powrót do forum filmu Dom chłopców

Muzyka

ocenił(a) film na 7

Kochani, szalenie dużą rolę moim zdaniem odegrala tu muzyka. Nie tylko świetnie wpasowana w nastroje filmu, bo właściwie sama pewien klimat tworzyła.
I tu mała prośba: Jeśli miałby ktoś namiary na ścieżkę dźwiękową, bardzo proszę o kontakt ;D
Hmm, szczególnie utkwiła mi w pamięci piosenka koncertowa *.*

Drathe

scena koncertu - to zespół Dangerous Muse, piosenki "Sex Dwarf" i "Girls like you"
http://www.youtube.com/watch?v=J7PVK-tSpJU
niestety nie wydane osobno, zrealizowane specjalnie dla filmu.
w filmie wykorzystano tez fragmenty ich piosenek "rejection" i "gimme danger".
Pozostałe to kawałki z lat 80-tych, np Jimmy Sommervile "World of my own" (początek filmu), czy Soft Cell "Tainted love" (w filmie - występ na scenie)

gotek

A orientuje sie moze ktos z was co to za piosenka, którą spiewa chłopak grając na gitarze w końcówce filmu?

costamcos123

„Là-Bas” , autorem jest Cyril Collard- francuski pisarz, aktor, kompozytor i reżyser filmowy, ( zmarł w 1993r na AIDS)

ocenił(a) film na 7
gotek

Dzięki śliczne ^ ^
Niemniej szkoda, że film nie doczekał się wydanej osobno ścieżki dźwiękowej ;C
Hmm, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo >.> Jeśli ktoś jednak trafi na informację tego typu..

ocenił(a) film na 9
Drathe

zgadzam się, muzyka świetna i od premiery poluję na soundtrack!

ocenił(a) film na 10
savonn

a mnie ciekawi ten kawałek do którego tańczy Frank. czy ktoś wie co to?? niby na końcu filmu są te piosenki wymienione ale tej akurat nie mogłam znaleźć :(

ocenił(a) film na 9
Drathe

Mogę od siebie dorzucić, że piosenka (taka jakby operowa) , która leciała w pokoju Madame , kiedy przyszedł do niego Jake, to piosenka Klausa Nomi - Cold song. Klaus Nomi również umarł na AIDS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones