PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112138}

Dom klownów

Clownhouse
5,1 1 019
ocen
5,1 10 1 1019
Dom klownów
powrót do forum filmu Dom klownów

Moim zdaniem raczej słaby. Wolę już inny horror o klownach - "Mordercze klowny z kosmosu" - u nas na kasetach VHS wydany przez tę samą firmę, która wydała i "Dom klaunów" czyli Neptun Video Center. Chłopaki jakoś zbyt łatwo rozprawili się z tymi przestępcami przebranymi za klowny.
Jeszcze jest jeden film na VHS o klownach - "Demonic Toys" i niebawem mam zamiar go obejrzeć i zdecyduję, który z tych trzech filmów o klownach jakie dotąd są mi znane, jest najlepszy.

ocenił(a) film na 6
Axel

''Demonic Toys'' to nie jest typowy film o klownach. Jest jeden klown - a właściwie głowa klowna, która wyskakuje z pudełka. Poza tym żadnego klowna tam nie uświadczysz. To raczej typowy film o lalkach, zabawkach :)

Axel

Zgodzę się co do tego, że "Mordercze klowny z kosmosu" są fajne, chyba rzeczywiście lepsze od Clownhouse, chociażby ze względu na wygląd i zachowanie Klownów. Natomiast jestem ciekawa twojej reakcji po obejrzeniu Demonic Toys. Clownhouse jest przynajmniej dobrze zagrany (moim zdaniem), pod tym względem Demonic Toys to tragedia, ale ma swoisty urok filmów klasy B albo i C.

ocenił(a) film na 4
Karn_Evil_9

Demonic Toys skomentowałem. Możesz poczytać moją opinię i moje gorzkie żale właśnie na stronie z tym filmem.

Axel

Obejrzałam Demonic Toys z rozpędu, bo oglądałam wtedy wszystko o morderczych zabawkach co tylko wpadło mi w ręce. Zawiodłam się bardzo. Mimo,ze film ma ten swój klimat to jednak jest słaby nawet jak na tamte czasy. Szkoda, bo ma całkiem duży potencjał. Ale prawda jest taka, że ten gniot z początku lat 90. , w porównaniu do wielu dzisiejszych gniotów jest jeszcze zjadliwy. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Axel

ludzie mordercze klauny z kosmosu nie dosiegaja do pięt domowi klaunów , owszem jest tam wiecej akcji ale to bajka , a tutaj historia moglaby sie wydarzyc naprawde , film lekko nakrecony bez zbednych efektow ,bajerów , dobrze sie oglada w mlodzienczym wieku

ocenił(a) film na 6
Michal17

Oba filmy boskie <3

Axel

miłosnik FLAKÓW... IDZ SIE LECZYC!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones