PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576014}

Dom na końcu ulicy

House at the End of the Street
6,1 38 469
ocen
6,1 10 1 38469
4,5 8
ocen krytyków
Dom na końcu ulicy
powrót do forum filmu Dom na końcu ulicy

Nie rozumiem dlaczego taka niska ocena ? Może Ci co oceniali nie oglądali tego filmu ?
Moja ocena waha się między 7-8/10
Film trzyma w napięciu do samego końca !

ocenił(a) film na 7
lukrom23

Słaba ocena bo pewnie za mało flaków i krwi jak na horror...i tyle. Jak dla bardzo dobry.:)

ocenił(a) film na 7
babski

*jak dl mnie bardzo dobry:)

babski

"Inni" - malo flakow i krwi, mimo to 7,5/10. Jaki wniosek?

pzdr. d0man

ocenił(a) film na 7
D_D_D0man

wnioski są snute na podstawie gustów... :P a o gustach ciężko dyskutować. Pewnie też masz filmy, które uważasz za dobre a są ogólnie nie docenione. Mnie w tym filmie po prostu urzekły momenty w,których akcja toczyła się zupełnie inaczej niż miałoby to miejsce w 98% fimów tego typu i tyle:) podobał mi się:)

babski

Wybacz, zle sie wyrazilem. Nie mialem na mysli tego, ze film mi sie nie podobal, poniewaz jeszcze go nie ogladalem. Chodzi mi o to, ze masz duzo racji jesli chodzi o wspolczesne horrory, krew, flaki, krew, ucieta glowa. Producenci tego typu filmow wlasnie takimi scenami nas zasypuja( seria "Saw", "Martyrs" itp). Poprostu podzielam zdanie, ze dobry horror wcale nie musi zawierac drastycznych scen. Jesli chodzi o "House at the End of the Street", z mila checia podyskutuje na jego temat, gdy tylko film obejze :). "Pewnie też masz filmy, które uważasz za dobre a są ogólnie nie docenione". Zgadza sie ;)

pzdr. d0man

ocenił(a) film na 6
babski

Nie bardzo rozumiem, gdzie Wy tu widzicie horror. To jest triller z mocnym akcentem psychologicznym. Niezły, ale bez rewelacji.

ocenił(a) film na 7
AJGOR_2

No każdy widzi co chce:) no do horroru daleko temu obrazowi... racja:)

ocenił(a) film na 3
lukrom23

słaba dlatego bo i film jest słaby :) mnie akurat w ogóle nie trzymał w napięciu. Polecam za to inny horrorek "Sinister"

ocenił(a) film na 7
wolfen3_2

sinister??:) no chyba nie ten o dzieciach z taśmy??:) nie ma tragedii ale polecam MARTYRS:)

babski

Jeszcze raz ja ;). Nie doczytalem tego postu. "Martyrs" bardzo mi sie podobal, a przynajmniej do momentu gdy zlapali glowna bohaterke. Ten watek z atakujaca dziewczyna ( nie wiedzialem na poczatku czy to omamy psychicznie chorej dziewczyny czy tez jakas zjawa - nie czytalem recenzji), zdziwienie gdy zabija niczemu winna rodzine( przynajmniej na poczatku tak sie wydaje). Straznie mnie to wciagnelo, ta tajemnica, co, kto kogo i dlaczego? Az nagle wszystko sie zmienia. Nie przekonalo mnie wyjasnienie dlaczego dziewczyna byla tak katowana, ani samo katowanie dziewczyny tez mi sie nie podobalo. Mimo wszystko, rowniez polecam "Martyrs" wszystkim wielbicielom horrorow. :>

pzdr. d0man

ocenił(a) film na 7
wolfen3_2

Sinister? to dziadostwo o opętanych dzieciach ... ?
Ten film to świetny thriller psychologiczny z akcją obracającą się o 180 stopni.

ocenił(a) film na 8
lukrom23

Mnie już szczerze nudzą horrory w których leje się sztuczna krew, czy flaki latają po całym ekranie... nie ruszają mnie totalnie takie filmy odkąd skończyłam 15 lat... Dlatego to mi się bardzo podobało! Zgadzam się, trzyma w napięciu głównie od momentu gdy Elissa znajduje w piwnicy dziewczynę... Jednak nie zaliczyłabym tego filmu do gatunku horroru... tak jak napisał autor recenzji, bardziej "dramat z elementami dreszczowca i thrillera" :)

ocenił(a) film na 7
Natt20

zgdzam sie w pełni:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones