PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576014}

Dom na końcu ulicy

House at the End of the Street
6,1 38 433
oceny
6,1 10 1 38433
4,4 7
ocen krytyków
Dom na końcu ulicy
powrót do forum filmu Dom na końcu ulicy

Spodziewałem się po tym filmie czegoś lepszego - filmy o tego typu tematyce powinny zaskakiwać i trzymać cały czas widza w odpowiednim napięciu. Początkowo zapowiadał się nieźle, ale moim zdaniem poszedł w złym kierunku. Cała ta historia moim zdaniem jest mało ciekawa, film ten buduje jakieś napięcie ale dla mnie jest to wszystko chaotyczne. Niezła z tego wszystkiego wydała mi się tylko gra aktorów (tego psychopaty i głównej bohaterki), film zaś oceniam jako średni. Z wielkich nudów można zobaczyć i ocenić samemu. 5/10.

ocenił(a) film na 6
Ronin25

Jest jedno zaskoczenie w tym filmie przynajmniej dla mnie. Gra aktorska przyzwoita. Mam słabośc do obu aktorek więc i ostatecznie oceniam na 6/10. Ale nie są to ich najlepsze role. Ponadto wieje nudą przez dużą częśc tego rzekomego dreszczowca.

ocenił(a) film na 5
armarange

Co do aktorek, fakt. Szczególnie zwróciłem uwagę na ich walory zewnętrzne. Nawet był moment, że zastanawiałem się czy fajniejsza jest aktorka grająca córkę czy też ta co była w filmie jej matkę. Doszedłem do wniosku, że obie to fajne d..y:). Co do psychopaty - racja, aktorsko moim zdaniem wypadł najlepiej.

ocenił(a) film na 6
Ronin25

Elizabeth Shue to już "klasyka" fajnych "lasek" :-) Racja obie wyglądają nieźle tutaj - jeden z atutów filmu bo niestety sam film nie powala fabułą.

ocenił(a) film na 7
armarange

Jak na tego typu film to zaskakująco dobra obsada.

ocenił(a) film na 5
Ronin25

Nic dodać, nic ująć :-)

ocenił(a) film na 4
Ronin25

Też spodziewałam się czegoś lepszego. Sarah została dźgnięta nożem, ale oczywiście wstała i walnęła kolesia jakimś młotkiem. Koleś został postrzelony i walnięty młotkiem - ale i tak żyje. Policjant oczywiście musiał zginąć. Głowna bohaterka miała okazję, żeby zabrać nóż temu psycholowi, albo mogła przynajmniej do niego nie podchodzić jak go postrzeliła. Wszystko przewidywalne, banalne i niemożliwe w realnym życiu. Tak samo jak z tym kiedy córka zeszła sama do piwnicy albo jak policjant wszedł do domu psychola, nie wzywając wsparcia (bo po co, sam poradzi sobie z psychicznym kolesiem, który zgasił światło w domu, żeby go zabić).


Zapowiadało się fajnie, było kilka fajnych momentów i dobra koncepcja. Niestety z wykonaniem już gorzej. Film ratują dobrze zagrane role, zwłaszcza matki i tego psychicznego (nie pamiętam imienia, zabijcie mnie;P).

4/10

Asteria

Podeszła, by wziąć klucze. Co do gliny, to działał instynktownie, zresztą był zamieszany w śmierć tej małej, więc wolał sprawę wyjaśnić sam.

ocenił(a) film na 6
Asteria

Zgadzam się, zapowiadało się naprawdę ciekawie, ale później coś poszło nie tak i wyszedł z tego taki kotlet odgrzewany n-ty raz.

Asteria

Wbił tamtej matce nóż prawie po rękojeść, później na tym samym nożu widać krew jedynie na samym czubku. Bierze ją na plecy i niesie a tam ... zero krwi na nim, na podłodze. Zero krwi. Dostała nożem w brzuch i zemdlała? Z jakiego powodu? Z upływu krwi? Przecież nie widać tam żadnej krwi mimo tego, że przed chwilą miała nóż wbity w brzuch po samą rękojeść. Ten film to kompletna strata czasu.

ocenił(a) film na 3
Radiw84

Potwierdzam. Słabość i nuda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones