PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576014}

Dom na końcu ulicy

House at the End of the Street
6,1 38 469
ocen
6,1 10 1 38469
4,5 8
ocen krytyków
Dom na końcu ulicy
powrót do forum filmu Dom na końcu ulicy

Twarz w drzewie.

użytkownik usunięty

Czy widzicie twarz w drzewie gdy Ryan pokazuje je Elissie ?

ocenił(a) film na 8

ja tam nic nie widziałem, ale może mało spostrzegawczy jestem ;)

ocenił(a) film na 6
ustsd17

Wydaje mi się, że w drzewie nic nie było. W końcowej scenie, gdy Elissa zapytała matkę, czy coś tam widzi, ona odpowiedziała, że nie i nie usłyszała sprzeciwu ze strony córki. Zrozumiała, że wszystko, co mówił chory psychicznie blondyn było kłamstwem. Główna bohaterka była po prostu zakochana w Ryanie, dlatego zdawało się jej, że coś tam widzi. Weźmy na przykład scenę, kiedy ucieka rzekoma Carrie Ann. Elissa nawet wtedy nie zraziła się jego zachowaniem.

ocenił(a) film na 6
kornik134

Ale to tylko takie moje spostrzeżenie.

ocenił(a) film na 8
kornik134

A ja tam widziałem twarz, chociaż taka trochę naciągana ;)
http://imageshack.us/f/845/beztytuueil.jpg/

ocenił(a) film na 6
Vidic17

Racja, jednak jest twarz xD

Vidic17

Szczerze, to się wpatruje już długo w to zdjęcie i ja tam nie widzę żadnej twarzy...

ocenił(a) film na 6
Vidic17

E tam, taką twarz to sobie wszędzie mogę dopowiedzieć - 3 dziury i od razu twarz :P

Chłopak powiedział jej, że jego matka twierdziła, że w drzewie jest sekret (kto wie? może pod nim zakopali Carrie Ann?) i poinformował Elissę, że siedział tam kiedyś tak długo aż zobaczył. Nie powiedział co a Elissa zobaczyła co chciała. Tam nic nie było, Ryan ściemniał.

udkojagniece

zgadzam sie, to była ściema.

ocenił(a) film na 8
udkojagniece

Ale jak mogli zakopać Carrie Ann jak ona wcale nie istniała? Na końcu filmu było pokazane, że matka chciała, żeby ten Ryan był tą dziewczynką... A twarzy na filmie nie dostrzegłam dopiero teraz jak na zdjęciu było zaznaczone :)

ocenił(a) film na 6
asia_nowacka

Oglądałaś ten sam film co my? :D Oczywiście, że Carrie Ann istniała - była siostrą Ryana. Rodzice jego obwiniali o jej śmierć dlatego za karę musiał się nią stać.

ocenił(a) film na 7
udkojagniece

aaaaaa!to o to chodziło....A ja myślałam,że oni sobie wzięli jakąś dziewczynkę i udawali,że to ich córka.

ocenił(a) film na 6
pysiekcysiek

Że co? :D

ocenił(a) film na 7
udkojagniece

taka sytuacja :) nie zrozumiałam tego zakończenia po prostu.

ocenił(a) film na 6
pysiekcysiek

No to przyznam, że nieźle zakręconą miałaś teorię :D

No faktycznie, niby coś tam widać gdy się człowiek przyjrzy, ale bardzo to naciągane....raczej bym dupy nie wyrwał na to drzewo i ten tekst z twarzą ;DD

W tej scenie ona nie patrzy sie na drzewo tylko na huśtawki na której zgineło dziecko.

ocenił(a) film na 7

Tam jest twarz, widziałam ją .

ocenił(a) film na 6
Cresta_4

.. i tańczy dla mnie.

ocenił(a) film na 7
udkojagniece

Bo, dobrze to wie, że porwę ją i w drzewie schowam na dniee :)

ocenił(a) film na 6
Cresta_4

To może być hit! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones