PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192133}

Dom nad jeziorem

The Lake House
7,2 121 077
ocen
7,2 10 1 121077
5,3 6
ocen krytyków
Dom nad jeziorem
powrót do forum filmu Dom nad jeziorem

1. Kate w 2004 r. była związana z Morganem tylko przez krótki czas, a w 2006 r. wróciła do niego i byli razem aż do 2008?
2. Gdzie Kate mieszkała z Morganem wtedy gdy związała się z nim po raz drugi?
3. Skąd wzięła się książka pod podłogą?
4. Kiedy Kate zamieszkała w domu nad jeziorem? Wiem, że wyprowadziła się w 2006, ale kiedy tam zamieszkała i jak długo to trwało?

Może coś przeoczyłam dlatego zadaję te pytania.

ocenił(a) film na 9
karolina922

SPOILER!


1. Brzmi nielogicznie i malo pradwopodobnie, ale na to wychodzi... Zakladam, ze chciala zapomniec o Alexie, wiec szukala spokoju, chciala zapomniec o Alexie...
2. Wydaje mi sie, ze gdy Katy i Morgan sa w tym mieszkaniu do remontu, Kate mowi cos o tym, ze mieszkaja w jej mieszkaniu od roku... Albo, ze w jego mieszkaniu... Teraz juz nie wiem dokladnie... W kazdym razie za oknem widac miasto.
3. Jesli to jej mieszkanie, to o ktorym mowila Alexowi, zostalo wybudowane po tym jak zaczynali ze soba korespondowac. On obiecal, ze kiedys odda jej ta ksiazke, wiec po tym gdy skonczyli ze soba pisac, mogl w jakis sposob postarac sie o to, zeby trafila do jej mieszkania, zeby kiedys mogla ja odnalezc. To jedyne wyjscie jakie przyszlo mi do glowy...
4. I mnie to umknelo... Po tym, gdy Alex wyprowadza sie z domu, daje klucz od niego Morganowi, wiec moze wtedy jakos... Nie umiem tego poukladac, bo myslalam, ze byli ze soba duzo krocej....

Wybacz, ze bez polskich znakow. ;p

ocenił(a) film na 7
karolina922

1. Wróciła do niego pod koniec 2005, bo przecież analogicznie do Sylwestra Alexa pokazują ją już z Morganem. A do kiedy byli razem? Do walentynek 2008, na logikę, bo wtedy dowiaduje się, że od śmierci Alexa minęły dwa lata i jedzie do domu nad jeziorem
2. W mieszkaniu, w którym mieszkał kiedyś Alex z bratem
3. Zostawił ją Alex, kiedy jeszcze tam mieszkał. Ciekawe skąd wiedział, że będzie tam mieszkać Kate..
4. Od 2006 aż do lutego 2008, to wiemy z filmu

karolina922

1-tak,byli ze sobą po raz drugi od 2006 (grudzien) lub 2007(początek) do 2008 (walentynki).
2-Kate mieszkała w mieszkaniu w Chicago. w mieszkaniu ktore bylo budowane w czasie kiedy Alex korespondował z Kate. co doprowadza nas do 3.
3-Alex umiescil ksiazke pod podloga. A skad wiedzial gdzie Kate bedzie mieszkac ? W pierwszym liscie podala mu adres, z prosba o odsylanie listów
4-Kate wprowadziła sie w lecie 2004, a wyprowadzila na poczatku 2006 roku.

ocenił(a) film na 10
karolina922

1. Tak. Nie wiem czemu to nie logiczne dla was. Spotkali się pewnie w 2 połowie 2006 r. po nieudanej randce z Alexem i byli ze sobą aż do walentynek 2008.
2. W jej mieszkaniu. Stąd ta książka w podłodze, więc można się domyślić skoro tylko te miejsce jej zamieszkania znał Alex.
3. Alex ją tam wsadził. Miał na to czas skoro powiedział w 2004 r. że apartamenty będą gotowe za 1,5 roku.
4. Na początku zrozumiałam to tak, że było to jakoś przed 2006 (w przed sceną z sylwestrem Alexa) i że może dał Morganowi bo wiedział gdzie jest on, nie Kate i że ten jej klucze oddał. Kiedy jednak przewinęłam scenę, Morgan mówi przez telefon z Kate więc tamto odpadło, ale wpadłam na drugi pomysł, że skoro widać było że Morgan jest wciąż zły na Alexa (za pocałunek z Kate) mogło to być wciąż w 2004 roku. Nie podano kiedy Alex z domku się wyprowadził ani kiedy Kate się wprowadziła (jeśli dobrze pamiętam) ale ze scen nie wynikało by minęła każda pora roku (czyt. cały lub ponad rok od zaprzestania korespondencji)

Cóż, na tym etapie stwierdzam, że ciężki do zrozumienia dla mnie jest tylko ost wątek. Film nie mniej jednak pozostaje moim ulubionym melodramatem.

ocenił(a) film na 8
karolina922

3. On ją tam podłożył w czasie budowy, bo znał adres.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones