PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428093}

Dom strachu

House of Fears
4,1 1 352
oceny
4,1 10 1 1352
Dom strachu
powrót do forum filmu Dom strachu

Jak ktoś chce to właśnie leci na Vivie , heh swoją drogą ciekawy trend żeby w telewizjii o muzyce puszczać filmy , w niedziele był rec więc można spodziewać się całkiem przyzwoitego kina .

ocenił(a) film na 2
TheGoldi07

Spodziewać się całkiem przyzwoitego kina? Cóż za sromotna pomyłka :P

ciastko.

Pisząc to obejrzałem 2-3 całkiem przyzwoite horroy więc miałem nadzieje że będą puszczać solidne kino grozy , fakt lekko się przeliczyłem bo zapewne trafiłem na czas w którym póścili 2 -3 lepsze filmy , niestety reszta to typowe śmieszne filmiki dla dzieci -15 , niemniej osobiście będę miał na oku tą pozycje bo może komuś wpadnie do głowy aby puścić jakąś starą klasyke lub prawdziwe kino grozy .

użytkownik usunięty
TheGoldi07

Przecież to na Vivie, to takie mierne kino ( przynajmniej dla mnie) Aż to śmieszne trochę.

ocenił(a) film na 3
TheGoldi07

Ja już obejrzałam na Vivie taki "horror" pt. Parking Nieumarłych. Dawno się tak nie uśmiałam :). Ale właśnie oglądam ten Dom Strachu, nie mam nic lepszego do roboty

ocenił(a) film na 2
Nudyy_

Parking Nieumarłych- też widziałam, gniot jak mało który :D

Dla zainteresowanych- VIVA już od dawna puszcza wieczorami horrory, w październiku był co wieczór jeden. Obecnie w piątki, soboty i niedziele od 22 lecą horrory- w liczbie 2 sztuk na wieczór. Niektóre są fatalne, ale zdarzają się też nie takie złe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones