PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470384}
7,4 181 936
ocen
7,4 10 1 181936
7,7 40
ocen krytyków
Dom zły
powrót do forum filmu Dom zły

Nawet jeśli już się wie, jak wyglądała cała ta historia, to warto za drugim razem mocniej skupić się na drugim planie. Te wszystkie gesty, kiwnięcia głową i spojrzenia, kiedy jesteśmy zajęci pierwszym planem, to jest coś, co umyka. Ci tu gadają o Dziabasach, a na drugim planie kombinują. :)

ocenił(a) film na 9
kendo777

dokładnie za 2-3 razem robi się jeszcze ciekawiej....

ocenił(a) film na 9
kendo777

No i zazwyczaj dopiero za 2-3 razem dostrzega sie sens pojedyńczych kilkusekundowych klatek, jakby oderwanych od całości. A potrafią zmusić do ponownego zastanowienia się nad całą układanką i motywacją i planami postaci.

ocenił(a) film na 9
modzel94

Takie same odczucia miałam jak oglądałam któryś raz z kolei,naprawdę warto bo to świetny film.

ocenił(a) film na 10
kendo777

Ja oglądałem ok 20 razy i zawsze z przyjemnościĄ:-) ...teraz właśnie też oglądam, na kino polska.

ocenił(a) film na 9
kendo777

Nie wiem jak wy, ale ja te gesty od razu wyłapywałem, przecież kadr był tak ustawiony aby od razu wyłapać te gesty.

ocenił(a) film na 9
kendo777

Wszystkie produkcje Smarzowskiego mają to do siebie:) I to jest właśnie piękne:) "Wesele" widziałem już około 10 razy i zawsze uda się wyłapać coś nowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones