PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35483}

Dom z piasku i mgły

House of Sand and Fog
7,4 22 552
oceny
7,4 10 1 22552
6,9 9
ocen krytyków
Dom z piasku i mgły
powrót do forum filmu Dom z piasku i mgły

9/10 ...

ocenił(a) film na 9

i tyle mam do powiedzenia, poprostu uczta dla oka , ucza dla ucha, uczta dla kinomana (tego prawdziwego oczywiście).
!!! -POLECAM- !!!

Pozdr.

ocenił(a) film na 9
___PREDATOR___

przyłączam się 9/10
rewelacja, prawdziwe kino

ocenił(a) film na 8
___PREDATOR___

Są takie filmy, w których jest coś, i to coś nie daje spokoju po jego zakończeniu. Ten film z pewnością do takich należy. Od początku nie było zdecydowanie negatywnego bohatera i to mnie zaciekawiło. Gorąco polecam obejrzenie tego mądrego filmu.

ocenił(a) film na 9
masoch77

bohaterowie - prawdziwi - nie czarni, nie biali - tylko kolorowi
motyw domu - jeden z najpiękniejszych w naszym życiu - wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Każdy pragnie mieć swoje miejsce na świecie nawet za wszelką cenę.przestroga.

ocenił(a) film na 9
___PREDATOR___

Nie zgadzam się tobą. Jak dla mnie film zasługuję na 10/10. Świetnie się go ogląda. Pokazuje po prostu życie. I w zasadzie ciężko opowiedzieć się po którejś ze stron. Każdy ma swoje argumenty i za każdym razem zastanawiałam się komu przyznać rację. No i oczywiście olbrzymi plus dla Jennifer Connelly, która po raz kolejny udowodniała, że w rolach kobiety po przejściach i zagubionej w życiu jest rewelacyjna. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
___PREDATOR___

SPOJLER!

Jak dla mnie 7/10 z aspiracjami na 8/10 :). Nie podobał mi się początek i koniec. Trudno o bardziej naiwny pomysł z utratą mieszkania (utrata przez nieodbieranie poczty?!). Co do końca, był poruszający, może nawet za bardzo, ale czemu służyła ta całą gadka o raju, skoro Islam potępia odbieranie sobie życia, a samobójcy zdecydowanie nie kończą w hotelach Teheranu? Prędzej spodziewałbym się jakiejś zemsty ze strony pułkownika.

Mimo wszystko wart obejrzenia, cały czas czymś zaskakuje, ukazuje postacie z jaskrawym charakterem, do tego bardzo zręcznie wpływa na ludzkie emocje. Swoją drogą spodobała mi się to, jak zagrano Behraniego.

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones