PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35483}

Dom z piasku i mgły

House of Sand and Fog
7,4 22 545
ocen
7,4 10 1 22545
6,9 9
ocen krytyków
Dom z piasku i mgły
powrót do forum filmu Dom z piasku i mgły

REWELACJA

ocenił(a) film na 10

JEDEN Z NAJLEPSZYCH FILMÓW ROKU. GRA AKTORSKA TRÓJKI BOHATERÓW, TO PO PROSTU MISTRZOSTWO ŚWIATA. POLECAM TEN ZNAKOMITY FILM!

ocenił(a) film na 10
robbob

zgadzam sie, ale Ben Kingsley zagral genialne, scena w szpitalu mnie rozpieprzyla, genialny aktor, genialna rola, genialny film

ocenił(a) film na 9
kamo1

Nie dawno obejrzałam ten film i choc raczej nie gustuje w tyf typie filmow to naprawde jest to cos poruszajacego i nietuzinkowego na co warto poswiecic trochce swojego cennego czasu- po filmie refleksje nasuwaja sie jedna po drugiej!

robbob

zgadzam się całkowicie - czemu w polsce premiera jest tak późno? z zeszłego roku lepszym filmem dramatycznym może być jedynie 21 gramów, bo np. mystic river jużjest słabsze...

ocenił(a) film na 5
pablo_yabollo

ja bym postawil akcenty w zupelnie druga strone - Mystic River - najlepszy : pod kazdym wzgledem. Ten filmik - niezly ale po pol roku nikt nie bedzie o nim pamietal. najgorsze zupelnie puste ale za to robiace spore wrazenie bylo 21 gramm.. jak ktos napisal - ksiega hioba dla niewymagajacych :) pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones