PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35483}

Dom z piasku i mgły

House of Sand and Fog
7,4 22 547
ocen
7,4 10 1 22547
6,9 9
ocen krytyków
Dom z piasku i mgły
powrót do forum filmu Dom z piasku i mgły

wedlug mnie arcydzielo to nie jest, ale bardzo dobry film z pewnoscia; nawet nie zauważylam kiedy minela pierwsza polowa filmu! mozna sie dopatrzec pewnych uproszczen scenariusza - takie pojscie na skroty, np. w watku policjanta, ktory od razu ach och zakochuje sie w Kathy, a potem probuje grac twardziela stajacego w obronie slabej bidulki ;)a koniec koncem chyba on staje sie kolem napedowym calej sytuacji;

podoba mi sie to, ze nie ma tu jednoznacznie okreslonych bohaterow, kazdy z nich ma swoja racje i kazdemu mozna zarzucic, ze "nie zasluguje" na ów dom;
sytuacja przypomina wezel gordyjski, a ten jak wiadomo najlepiej po prostu przeciac;

spodziewalam sie po Pułkowniku jakiegos rodzaju zemsty, a nie samobojstwa; ale nie oczekiwalabym, ze "słaba psychicznie Kathy i tak prędzej czy później trzaśnie sobie w łeb"; wedlug mnie to co sie stalo czegos ja nauczylo, w koncu to przez nia zycie stracilo przynajmniej 3 ludzi (policjant tez ma przeciez przechlapane);

a tak na marginesie - Jennifer strasznie kojarzy mi sie z Demi Moore, moze przez podobny typ urody; ale jako aktorke wole te pierwsza :)

ocenił(a) film na 10
Leptir

Co do policjanta... nie znasz facetów ;d To wzorkowcy ;) Gość zwęszył dobrą okazję ;p

ocenił(a) film na 7
sagitek

Dokładnie, wolna babka z ciekawą chałupą, z dala od domowych obowiązków związanych z żoną i dziećmi i efekty widzimy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones