PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462795}
7,7 2 203
oceny
7,7 10 1 2203
Don 2
powrót do forum filmu Don 2

Don2 i SRK

ocenił(a) film na 10

Moim zdaniem świetny film!! Uwielbiam SRK i jego filmy;) Jeśli chodzi o Dona, pierwsza
część to mistrzostwo świata, w drugiej...hmmm...czegoś mi brakowalo. Myślę, że jest to
zaskoczenie końcowe, które uderzyło we mnie w pierwszej części;) W Donie 2 już
wiedziałam, czego mniej więcej mam się spodziewać;) Mimo to super film i polecam go
każdemu fanowi SRK i Don'a;) Ode mnie 10/10;) Pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 10
Becik556

W Donie 2 najbardziej podobało mi się to, że nie było dużo piosenek, które by przeszkadzały w akcji, i brak wątku czysto miłosnego. Akcja była wartka, trzymająca w napięciu, cały czas zadawałam sobie pytanie, co on knuje;) I jak najbardziej mu kibicowałam. Fajnie wykiwał "wspólników" i policję;p Zawsze fajnie wyjaśniają na końcu co właściwie się stało, jaki był jego plan. Film rewelacyjny i wart ponownego obejrzenia.

Ten film to dowód na to że filmy Bollywood to nie tylko tańce i piskliwe piosenki, ale też trzymająca w napięciu akcja. Do tych filmów warto wracać, poprawiają humor i wyostrzają umysł na pozornie niewidoczne detale.

ocenił(a) film na 10
deewana

pod każdym względem zgadzam się z Twoją wypowiedzą.
Co do tego, że Bollywood to nie tylko tańce i piskliwe piosenki...to owszem były takie jakieś kilka lat do tyłu, ale teraz są coraz lepsze. Jak mi ktoś mówi, że Bollywood to masakra, że tam własnie tylko tańce i ciągłe płacze z powodu miłości...to zaraz mu jadę XD przeważnie wypowiadają się ludzie, którzy nie maja zielonego pojęcia o tych filmach, albo gdzieś tam, coś tam podejrzeli z tych, serwowanych nam przez naszą telewizję, bo przeważnie puszcza ona te starsze bollywoody.

Becik556

och, jak ja kocham Dona:) oczywiscie chodzi o postać :)
Ten jego wzrok, postawa, głos, wygląd, włoski i przewspaniały śmiech, którego można słuchać w nieskończoność;)
wszystko w nim jest idealne.
A na końcu słynne zdanie: złapanie Dona nie jest trudne..
Coś wspaniałego :D zdecydowanie srk najlepiej wypada w roli złego zimnego gangstera. lepiej nikt by nie zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones