PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181720}

Don Chichot

Donkey Xote
5,2 6 886
ocen
5,2 10 1 6886
Don Chichot
powrót do forum filmu Don Chichot

byłem dziś w kinie na tym i w sumie żałuję. Film jest bardzo średni, z tendencją spadkową. Co prawda jest trochę naprawdę śmiesznych gagów oraz dialogów, ale w większości momentach film się dłuży i przede wszystkim nuży. Spora część dzieciaków po prostu przysypiała na tym filmie. Zaletą na pewno jest polski dubbing oraz finałowa piosenka, lecąca na napisach. największym minusem jest animacja, która prezentuje się jedynie przyzwoicie, oraz sylwetki postaci, które nie są zbyt ciekawe. Do tego dochodzi dużo rozwlekłych scen. Wielkim plusem jest zrobienie "krzyżówki" rycerza i osła którzy gnają za przygodą oraz konia i giermka którzy są już tym znudzeni. Za to największym minusem jest sam scenariusz oraz scenariusz oraz czarny charakter który w sumie mógłby tam nie istnieć, bo w sumie bardziej wygląda jakby urwał się znikąd.
Podsumowując film polecam tylko na długie nudne wieczory tylko i wyłącznie dla znudzonych brzdąców.

PLUSY
+ Końcowa piosenka
+ "Krzyżówka" charakterów Odważny rycerz i osioł oraz tchórzliwy koń i znudzony giermek
+ Polski dubbing
+ Trochę śmiesznych gagów

MINUSY
- Scenariusz
- Animacja na poziomie ledwo zadowalającym
- Sylwetki postaci
- Czarny charakter
- Rozwlekanie wielu scen
- Wieje nudą
- Za mało śmieszny

Moja ocena 5-/10

ocenił(a) film na 5
artur_t

I ja przyłączam się do tej opinii :) Zgadzam się z wszystkimi argumentami. Dodam, że zaczynają mnie irytować dialogi w bajkach na podobieństwo Shreka. Co za dużo to nieciekawie juz potem. 5/10

ocenił(a) film na 5
gabi_2

Musze w końcu napisać rzetelną recenzję tego filmu, ale jakoś nie mam siły go drugi raz obejrzeć :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones