PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703698}

Dorastając

Adolescence
5,3 475
ocen
5,3 10 1 475
Dorastając
powrót do forum filmu Dorastając

witam Panowie/Panie w czym jest problem, dlaczego nie ma zadnego tematy nt tego filmu? Mamy XXI wiek, nikt tego filmu nie obejrzal czy ocb? Z powazaniem, fohr.

fohrmaster

takie filmy moga byc komentowane dopiero w XXII ...musisz cierpliwie poczekac!

fohrmaster

Właśnie pojawił się na HBO GO, dziś też poleci na Cinemax, więc może zacznie być bardziej komentowany.
Ja jestem świeżo po obejrzeniu i naprawdę dobry film, choć (nie spoilerując) gdzieś mniej więcej od połowy nie najłatwiejszy w odbiorze. Ale generalnie ciekawy obraz.

ocenił(a) film na 8
fohrmaster

Ja obejrzałam dosłownie przed chwilą i jak dla mnie, film jest rewelacyjny. Bardzo dobrze pokazuje, cóż, dorastanie. Jak najbardziej polecam, również ze względu na aktorkę, grającą jedną z głównych ról - Alice. Dziewczyna jest naprawdę niesamowita.

ocenił(a) film na 7
FallenBlackRose

Zgadzam się,dobry film,a do tego mocny.Tylko nie mogę zrozumieć ludzi co wstrzykują sobie w żyłę to całe gówno.Sam za nastolatka próbowałem przeróżnych dragów na imprezach,a czasami nawet tak dla zabawy samemu w domu.Ale żeby sięgać po takie rzeczy co tu robili,to nigdy u mnie nawet nie do pomyślenia było.To jest zwykła głupota i upadek na samo dno.Ten film nie powinien mieć tytułu,Dorastając,tylko : Upadając :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones