PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5188}

Drabina Jakubowa

Jacob's Ladder
7,5 39 788
ocen
7,5 10 1 39788
7,4 11
ocen krytyków
Drabina Jakubowa
powrót do forum filmu Drabina Jakubowa

6 to max co moge dac

ocenił(a) film na 6

film jest niezły ale nic poza tym...cały film się człowiek zastanawia o co biega a na koniec, że wszystko mu się wydawało(zgodnie z moimi przypuszczeniami)...taki sobie ale ogląda się nieźle stąd ocena 6/10

ocenił(a) film na 4
Miki_

zgodzę się z przedmówcą :)
aczkolwiek nie zastanawiałem się nad końcówką tylko czekałem na rozwój akcji :]
fabuła pomieszana poplątana i to aż za bardzo
porównując do filmu "Possession" Żuławskiego brakuje dużo zwłaszcza w grze aktorów
porównująć do filmu "Siła strachu" ("Hide and Seek") jako pokrewnego gatunku bo rzecz się dzieje gdzie indziej i mowa o czym innym brakuje wiele
no i na koniec mam już dość filmów o tym jakie to tajne eksperymenty prowadził amerykański rząd (możliwe, że za młodu oglądałem za dużo "Z archiwum X"
pozdrawiam serdecznie i nie polecam za bardzo....

ocenił(a) film na 9
k_rach

słabe aktorstwo powiadasz hehe film o eksperymentach haha zostań przy "z archiwum x " koleżko

ocenił(a) film na 6
TonyM

Akurat aktorstwo bardzo dobre ale sam film faktycznie za bardzo pokrecony... mialem wrazenie (w kilku momentach) ze ryzyser sam nie wie czego chce :/... 6/10 na raz.

ocenił(a) film na 7
Miki_

I ja też 6/10. Właśnie obejrzałem, nie zaskoczył nie wiadomo jak, a "schizy", jak to określa kilku filmwebowiczów, nie za wiele i niezbyt trzyma. Horrorowa jest tak naprawdę jedynie scena w szpitalu, a niestety, oglądałem to z nastawieniem na horror.

ocenił(a) film na 7
tailgunner

Choć przyznam szczerze, że nie biorę pod uwagę czasu powstania filmu, a jakby nie patrzeć, wzorowało się an nim wielu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones