PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5188}

Drabina Jakubowa

Jacob's Ladder
7,5 39 818
ocen
7,5 10 1 39818
7,4 12
ocen krytyków
Drabina Jakubowa
powrót do forum filmu Drabina Jakubowa

Film

ocenił(a) film na 8

interesujący i załugujący na uznanie, acz trudny w odbiorze. Akcja dzieje się powoli i monotonnie tak gdzieś do połowy. Wielokrotnie miałam ochotę wziąć pilota i przewijać kasetę dalej. Ale potem... Mistrzostwo. Do samego końca, a wiadomo, że świetny koniec potrafi zatrzeć kiepskie wrażenia początkowe. To on najbardziej wpływa na ostateczną ocenę filmu.
Jednakże nie mogę zapomnieć o plamach nudy w tym obrazie, niestety...

ocenił(a) film na 10
oliina

zle mierzysz czas. W polowie to koles niewiadzial co sie z nim dzieje. W dokladnie polowie filmu, spotyka sie ze swoim kumplem z wojska... W jednaj trzeciej widzi na przyjeciu jakiegos stwora... potem ma goraczke i ma majaki(cokolwiek by niewziac za majak...) w jeden piatej okolo ucieka ze szpilata bo widzi niewiadomo co... Wiec czy nic sie niedzieje do polowy filmu?

ocenił(a) film na 8
ElilHrairRah

Nie napisałam, że nic się nie dzieje, tylko, że jest nudno, przynajmniej dla mnie

ocenił(a) film na 10
oliina

jak zwal tak zwal :P Dla mnie te sceny nie sa nudne i wlasciwie to chyba nie ma sie co spierac co dla kogo nudne.

oliina

ja też muszę przyznać że film był troche przynudnawy. nie wkręcił mnie od samego początku. około pierwszą połowę filmu oglądałem bez jakichś super chęci. gdyby od początku ten film by wciągał, byłby naprawde dobry...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones