PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5188}

Drabina Jakubowa

Jacob's Ladder
7,5 39 782
oceny
7,5 10 1 39782
7,4 11
ocen krytyków
Drabina Jakubowa
powrót do forum filmu Drabina Jakubowa

Niesamowity film

ocenił(a) film na 9

Jak widzę sami malkontenci na FB. Ten film ma w sobie niesamowity klimat i jak na dobry thriller przystało trzyma w napięciu do końca. No i to zakończenie... Ja się nie domyśliłem jakie będzie bo oglądałem ten film w latach dziewięćdziesiątych zanim scenarzyści "6 zmysłu" zerżneli pomysł że głowny bohater nie żył w chwili gdy toczyła się akcja filmu. Surrealistyczne wizje rodem przypominają te z gry Silent Hill kto grał ten wie (siatki na górze po których chodzą "potwory", kawałki zmasakrowanych zwłok, wózek inwalidzki itp.) Muzyka jest również elementem który tworzy ten niesamowity klimat, dzwięki, odgłosy niepokoją tak jak było to w Silent Hill'u.

Czytam te komentarze i negatywne opinie wystawiają ludzie dla których film jest nudny, dziwny i nie jest horrorem. No cóż bo to nie jest horror. Na szczęście dla większości ten film nudny nie jest ocena na FB 7.6/10 i na Imdb 7.5/10 najlepiej oddaje rzeczywistą ocenę tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones