PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5188}

Drabina Jakubowa

Jacob's Ladder
7,5 39 794
oceny
7,5 10 1 39794
7,4 11
ocen krytyków
Drabina Jakubowa
powrót do forum filmu Drabina Jakubowa

Aż nadeszła mnie ochota na coś włąśnie takiego, ciężkiego pokręconego, z tego co wcześniej wiedziałem, miał być to dramat ;p, mi pasuje określenie "pojebany" film, w lekko pozytywnym znaczeniu tego słowa, ktoś napisał że jest przewidywalny, i takie miałem wrażenie od samego początku iż to wszystko, oprócz wietnamu mu sie śni...

W życiu widziałem dużo lepsze produkcje psychologiczno horrorowate, JAK DLA MNIE !

Lekko się zawiodłem ,ale 8/10 się należy, szkoda że nie więcej...

Pozdrawiam kinomaniaków,

ocenił(a) film na 10
UPADLY_WIDZ

Mozesz napisac jakie widziales lepsze produkcje o gatunku psychologiczny horror?

ocenił(a) film na 10
BigBaller

pewnie chodziło mu o twilight :P

ocenił(a) film na 8
BigBaller

Urodzeni Mordercy, Oldboy, Widziałem Diabła, Tetsuo - Człowiek z żelaza,Lot nad kukułczym gniazdem, Obłęd, no i oczywiście kilka filmów wojennych typu : Pluton, czy chociażby Cienka czerwona linia, znalazło by się jeszcze kilka produkcji, ale tak z głowy wszystkich nie umiem wymienić...

---------------------

nie_znam_sie_na_kinie

"twilight" to pewnie twoja stara ogląda co ?

ocenił(a) film na 10
UPADLY_WIDZ

Tak, tak ja tez widzialem niektore z tych filmow, ale ty podobno widziales lepsze filmy tego samego gatunku co "drabina jakubowa" czyli psychologinczy horror. Mnie jedyne co przychodzi do głowy to "Lśnienie" ale jestem ciekawy twojej opinii skoro widziales duzo lepsze produkcje od "drabiny(...)"

ocenił(a) film na 9
BigBaller

Drabina Jakubowa to po Lśnieniu mój ulubiony horror .
Film ma swój specyficzny klimat i daje do myślenia a to rzadkość.
A co do horroru psychologicznego to przychodzi mi na myśl "Coś" ale film jest trochę gorszy .

A ty wypisujesz filmy wojenne ?

Tak jak pisze BigBaller to Lśnienie przebija Drabinę .

ocenił(a) film na 8
Kofwit

Przecież "Coś" to nie horror PSYCHOLOGICZNY...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones