PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34734}

Dragon Ball Z: Fuzja

Dragon Ball Z: Fukkatsu no Fusion!! Gokū to Vegeta
7,5 11 529
ocen
7,5 10 1 11529
Dragon Ball Z: Fuzja
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Fuzja

Borys Szyc .

ocenił(a) film na 6

Komu Borys podklada glos w polskim Dubbingu ogladalem to ale to przeoczylem ???

zychu93

Borys podkłada głos pod Vegetę :P Nawet fajnie

Spanky_Ham

Przepraszam ale Borys Szyc byl w tej roli tragiczny. Po osluchanych głosach japonskich, angielskich i francuskich (moim zdaniem najlepszy, psychodeliczny głos) polska wersja Szyca byla straszna. A ze ogladalem to dzis (9.03.2009) to czulem sie jakbym ogladal Pioruna (The Bolt) w DragonBallu... Goku byl calkiem dobrze zrobiony, Gohan strasznie piszczal podczas walk (mialem wrazenie ze nagle dubbingowala go kobieta o.o), Mr Satan troche mi nie pasowal ale Freezera... zabili. NIKT NIGDY nie zdubbinguje Freezera lepiej niz w japonskim oryginale. To byl najlepszy seiyuu jakiego slyszalem.

Geohound

francuski dubbing najlepszy! ;)

ocenił(a) film na 8
Geohound

Szyc jako Vegeta był świetny, on po prostu skumał tą postać. Za to chwalony przez ciebie Goku był nie do słuchania. Nie wiem, kto Banaszykowi dał tą rolę...

Daguchna

Nie zgodzę się z Tobą Borys jako Vegeta był tragiczny dosyć ,że głos nie dopasowany do charakteru postaci to na dodatek pozbawiony jakichkolwiek emocji..
Przychyle się do wypowiedzi reszty francuski dubbing najlepszy ;)

Daguchna

masz rację, w pełni się zgadzam

Geohound

To prawda francuski Vegeta najlepszy

ocenił(a) film na 8
ciosina

Polski vegeta beznadzieja, francuski mistrzostwo.

ocenił(a) film na 9
Rudolfo

Vegeta, Goku, Trunks, Piccolo, Gohan są najlepsi we francuzkim dubbingu (zwłaszcza Vegeta :D).

Geohound

Szyc dobrze się wczuł w rolę Vegety, mi się podobało, jak dla mnie to skrzywdzili Goku......

zychu93

gdzie można znaleźć wersje z polskim dubbingiem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones