PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661371}

Dragon Ball Z: Battle of Gods

Dragon Ball Z: Kami to Kami
7,0 10 445
ocen
7,0 10 1 10445
Dragon Ball Z: Kami to Kami
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Kami to Kami

Tak

ocenił(a) film na 8

Obejrzalem i w sumie bardzo dobry film. Wreszcie pokazali prawdziwych Bogow, a nie "Bogow" typu
Kaio. W sumie ten SSG taki dodany na sile, bo i tak dostawal. Jedyne co mu sie przydalo w tej
formie, to wytrzymalosc, nie padal po dwoch strzalach. I ciekawi mnie jedno - jak Goku przemienil
sie znow w SSG gdy byli juz w kosmosie? Wiem, w filmie powiedzial, ze sam nie wie, ale moze ktos
tutaj wie?
I wiadomo kiedy bedzie kolejna czesc?

ocenił(a) film na 10
MYRONfw

Pytasz "kiedy", ale na razie nie wiadomo nawet, czy będzie.

ocenił(a) film na 8
Shounen

Przecież musi być. Gdyby nie było, to po co w takim razie dodali by Bogów?

ocenił(a) film na 10
MYRONfw

Pewnie, żeby dać sobie możliwość kontynuacji, ale to nie znaczy, że ona musi powstać. Albo też po to, by pokazać, że przed Goku jeszcze daleka droga.

MYRONfw

Moze bedzie nowy serial gdy sie skonczy DBK.

ocenił(a) film na 5
MYRONfw

Pewnie, mogliby zrobić kolejną część - tylko nie wiem gdzie ją upchają. Niepotrzebnie powstało GT - jeżeli zamierzali robić filmy/magne nie będące częścią tej historii.

ocenił(a) film na 10
nillvo

Chyba nie myślisz, że już 20 lat temu zakładali, że zrobią ten film. Przez długie lata była kompletna cisza i dopiero w 2008 roku nakręcili odcinek specjalny i ruszyło parę innych projektów.

Zawsze mogą zrobić kontynuację alternatywną do GT i nie byłoby to wbrew pozorom takie dziwaczne.

ocenił(a) film na 5
Shounen

to byłoby dobre rozwiązanie. GT nigdy nie skończyłem oglądać.

ocenił(a) film na 8
nillvo

Battle of Gods jest "zaraz" po pokonaniu Buu czy jak to sie tam poprawnie pisze. Tak mi sie wydaje, ze GT bedzie po prostu olane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones