PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35749}

Drapieżne maleństwo

Bringing Up Baby
7,5 3 233
oceny
7,5 10 1 3233
8,3 11
ocen krytyków
Drapieżne maleństwo
powrót do forum filmu Drapieżne maleństwo

Ogląda się zadziwiająco szybko, a ten pogodny klimat zapada na długo w pamięć... I naprawdę zdrowo można się uśmiać. Cary Grant jest tu niesamowicie komicznym sztywniakiem, a Katharine Hepburn... po prostu genialna... Pozytywnie zakręcona... Teraz rozumiem czemu uważa się ją za jedną z najlepszych aktorek... O wiele przewyższa tą przereklamowaną Audrey Hepburn (a porównuję je, bo dawniej myliłem je z powodu nazwiska :)).

ocenił(a) film na 9
Bruce_Lee

Zgadzam się w 100% i także w kwestii aktorek. Audrey nie zachwyciła mnie i nie rozumiem tego iż została uznana jako jedna z ważniejszych kobiet tamtych lat, a co do Katherine jest świetna, wydawała się być sympatyczna, kobieta z wdziękiem i czarem. Wspaniała ;)

ocenił(a) film na 10
JadziaSmosarska

Uwielbiam Katherine, podobnie postrzelona byla w 'Wakacjach' z 1938, dobrze tez zagrala kobiete z dylematami w 'Filadelfijskiej opowiesci' z 1940, no i oczywiscie 'Afrykanska krolowa'! :)
'Drapiezne malenstwo' to jest film wspanialy, obejrzalem go w tym roku i tak samo mnie rozbawil. Genialny, postrzelony humor i bohaterowie! :)

ocenił(a) film na 9
Bruce_Lee

Ma coś w sobie to prawda ;) Naturalna i bardzo urokliwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones