PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256296}

Drapieżnik

The Flock
6,3 11 135
ocen
6,3 10 1 11135
Drapieżnik
powrót do forum filmu Drapieżnik

a mi się podbało

ocenił(a) film na 8

Pełen napięcia, mocne sceny, daje 8 a nie 10 tylko dlatego że wkurzała mnie ta młoda partnerka, panikara straszna.Dobra rola Gere, momentami zastanawiałam się, czy on sam przypadkiem nie ma jakiś skłonności do zboczeń.aktorka grająca Viole-Szacunek przez wielkie SZ!Ogólnie fajny film, ani nie przyszło mi na myśl żeby zasnąć, a oglądałam go po 23.00

ocenił(a) film na 8
aneh87

Zaiste dobry film, mocny i mroczny. Partnerce się nie dziwię. Ona wzięła tę robotę bo myślała że no dobra pojeździ sobie, porobi ankiety zboczeńcom i na tym się skończy a tymczasem dostała jako osobę wprowadzającą starego wygę który łagodnie ujmując pracę do domu przynosi. Świetna rola Gerea wciąż trzyma klasę i dobrze go widzieć nie tylko w roli amanta :)
8/10 ode mnie także

aneh87

Ta "partnerka" dobrze odwzorowuje "przeciętnego zjadacza chleba" oraz jego reakcję.

ocenił(a) film na 6
aneh87

CHYBA O TO WLAŚNIE CHODZIŁO, ABY NA PRZYKŁADZIE KONTRASTU SPORTRETOWAĆ ZAWODOWCA W SWOICH FACHU I ŻÓŁTODZIOBA, KTÓRY ZACZYNA PRACĘ JAKO WYSTRASZONA PANIENKA W OSOBIE WIARYGODNEJ W TEJ ODSŁONIE CLAIRE DANES. Z KOLEI GERE CHYBA MOMENTAMI ZA BARDZO WCZUWAŁ SIĘ W ROLĘ, TROCHĘ SCHIZOWAŁ Z TYM PISTOLETEM I ZAANGAŻOWANIEM W PRACĘ. VIOLA ŚWIETNA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones