PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748765}
7,6 632
oceny
7,6 10 1 632
Drishyam pozory mylą
powrót do forum filmu Drishyam - pozory mylą

i specjalnie na jubileusz wybrałem taką egzotykę, film takiej produkcji i w dodatku o bardzo słusznym czasie trwania. Nie zawiodłem się, a jak widać po ocenie, film przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Planowałem rozłożyć go na dwa podejścia ale "nie dałem rady"; był taki interesujący że oglądałem te dwie godziny czterdzieści minut do późnej nocy. Dodam jeszcze że nie szastam oceną 10; to dopiero 13. dziesiątka którą przyznałem więc średnio dokładnie co setnemu obejrzanemu filmowi przyznaję najwyższą ocenę :)
Co do samego filmu, "Drishyam" jest jak dla mnie genialny pod każdym względem - fabuła, postacie, intryga, stopniowo dozowane napięcie, nowe okoliczności śledztwa, zwroty akcji aż do nieprzewidywalnego finału, ponadto klimatyczna hinduska muzyka (zwłaszcza jedna piosenka bardzo "wpada w ucho") i przepiękne krajobrazy. Poza świetnym wątkiem kryminalnym film niesie też ze sobą przesłanie jak to zło rodzi zło i dużo daje do myślenia - kto w tym wszystkim jest oprawcą a kto ofiarą, a może obydwie strony są jednym i drugim?
Absolutne 10/10, taki film w końcu chciałem zobaczyć. POLECAM!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones