PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748765}
7,6 632
oceny
7,6 10 1 632
Drishyam pozory mylą
powrót do forum filmu Drishyam - pozory mylą

nie spodziewałam sie niczego fajnego a otrzymałam kino akcji nie gorsze niż w hollywood ;) a nawet lepsze
i to miażdżące zakonczenie.. naprawde dawno nie widziałam tak dobrego filmu bolly który tak by mnie zaskoczyl ;) polecam

neela96

Ja spodziewałem się kina akcji w stylu Singham (netflix mi podpowiedział w podobnych), oglądając pierwsze 30min rodzinnych wizyt w galeriach bałem się że nie dotrwam do końca, ale z każdą minutą napięcie rosło do samego końca. Jedno z większych miłych zaskoczeń.

ocenił(a) film na 2
neela96

Zachęcony twoją opinią włączyłem ten film. Nie wiem jakie kino wcześniej oglądałaś. Ale porównywanie tego filmy do thrillerów zachodnich to jakiś żart. Całą historię można było opowiedzieć w 30 min a nie prawie 3h. Matka z córką zabiły szantażystę za to że sfilmował córkę pod prysznicem... No nie mam pytań. Ale montaż , muzyka to jest jakaś porażka. Masakra.

ocenił(a) film na 9
Keliopis85

być może specyfika kina indyjskiego ci po prostu nie podchodzi, ale ja oglądam filmy bollywood już drugą dekadę więc siłą rzeczy jest to coś co mi się podoba :) tak poważnie co niby było tam złego? fajna historia z nieprzewidywalnym zakończeniem. a długość w filmach bollywood zawsze oscyluje w granicach 3/3.5 godzin więc żadne zaskoczenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones