PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399746}

Drive

7,2 224 513
ocen
7,2 10 1 224513
7,2 40
ocen krytyków
Drive
powrót do forum filmu Drive

Nuda

użytkownik usunięty

Brak spójności - jedyny plus rola Goslinga , który teoretycznie fizjonomią zupełnie do niej nie
pasuje

ocenił(a) film na 1

Oraz nieprawdopodobny patos i nadęcie. Co za popisy.

ocenił(a) film na 9
yrrah

Nie rozumiem jak fan zagadki nieśmiertelności może nie lubić drivea. Bije po oczach niekonsekwencją. Może oglądając miałeś mając zły humor, czy na zejściu? Oba filmy maksymalnie przeestetyzowane, tylko drive lepszy, bardziej zwiezly i z lepsza muzyka.

ocenił(a) film na 1
Klonazepam

No więc właśnie ja chętnie wytłumaczę, bo o tym myślałam sporo w trakcie oglądania. Byłam w ogóle megapozytywnie nastawiona i troszkę potrwało, zanim zrozumiałam, że to co odczuwam, to zawód. Bo ja - poza "Zagadką" - uwielbiam też po prostu chyba całe kino lat 70 i 80. Milkliwych bohaterów (McQueen, Hackman), w ogóle tamtą koncepcję męskości, długie ujęcia, pościgi samochodowe - ale tego się nie da odtworzyć, a taki był według mnie zamiar Refna. Tak to zrozumiałam, że on chce użyć tej formy na nowo, ożywić ją. Lubię odwiedzać muzeum, ale nie lubię ludzi, którzy chodzą w muzealnych stylizacjach.

ocenił(a) film na 9
yrrah

I to jest powód żeby dobremu filmowi dawac 1? Zastanów się

ocenił(a) film na 1
Himiteshu

Namawiasz mnie do namysłu licząc, że ocenię film tak samo jak Ty? Mi też trudno się z tym pogodzić, ale się różnimy. (Podpowiedź - jedynkę daję nieporozumieniu.)

ocenił(a) film na 9
yrrah

Nie w takim znaczeniu znaczy "nieporozumienie". -.-

ocenił(a) film na 1
The_Sider

Znaczy w jakim znaczeniu znaczy?

użytkownik usunięty
yrrah

Dodałbym - przeraźliwa, odpychająca wręcz pustka. Pozdrawiam.

Zrozumiałeś ten film czy mam ci go wytłumaczyć?

użytkownik usunięty
WielkiSzu

Rozrysuj...

ocenił(a) film na 8

Podpowiem dodając, że tytół filmu jest nawiązaniem do podobnego filmu- "Taxi driver"

użytkownik usunięty
0tik

Rozumiem ,że chodziło Ci o TYTUŁ Taksówkarz. Otóż jedno z drugim ma tyle wspólnego co ta dyskusja z prof. Bralczykiem , a oględniej mówiąc , tyle co Nawałka vs. Guardiola. Niby ten sam zawód ale jednak dzieli ich przepaść

ocenił(a) film na 8

Elementem wspólnym był "Autyzm"

ocenił(a) film na 10
0tik

"tytół" i dalej przestałem czytać

mersi6

Muzyka ekstra, zajebista ta kurtka Goslinga i klimat filmu.

użytkownik usunięty
mersi6

Brawo mersi6

ocenił(a) film na 8
mersi6

Ale za to zobacz ile odpowiedzi udało mi się wygenerować :P (łacznie 5 do tej pory.)

użytkownik usunięty
0tik

Jaki autyzm - człowieku !!! W taksówkarzu de niro był weteranem wojny wietnamskiej. oD kiedy do wojska biorą ludzi chorych na autyzm . Cierpiał na bezsenność - nie dopowiadaj sobie wątków , a porównywanie tego to żart !!!

ocenił(a) film na 9
0tik

Żaden autyzm. Bohater Drive podchodzi bardziej pod zespół apsergera. A taxi driver miał problemy natury filozoficznej. Plus dochodzi kłopot ze snem.

ocenił(a) film na 8
WielkiSzu

Mogł byś wytłumaczyć bo ja nie zrozumiałem.
Był bym bardzo wdzięczny. :D

ocenił(a) film na 9

Co jest według Ciebie nie spójne w tym filmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones