PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631979}
7,1 205 748
ocen
7,1 10 1 205748
6,8 35
ocen krytyków
Drogówka
powrót do forum filmu Drogówka

Witam.

Czy ktoś z was dostał może coś takiego :D ? Ja dostałem że niby pobrałem ten film ponad rok temu
z torrentów i z racji tego muszę im zapłacić 470zł ... Dodam tylko że byłem na tym w kinie więc nie
widzę sensu żebym miał to pobierać ale być może pobrał to ktoś z moich domowników. Także lepiej
się zastanówcie zanim zaczniecie zassysać to z torrentów.

ocenił(a) film na 8
Sebaseba1

Poinformuj domowników, by nie ściągali polskich filmów. Teraz taniej wyjdzie obejrzeć film w kinie, czy w pierwszych dniach udostępnienia go na stronkach pokroju alekino, czy zalukaj. Każde ściągnięcie filmu polskiego wiąże się z naruszeniem praw autorskich i grozi karą. W ogóle zasysanie filmów jest nielegalne, więc lepiej jest korzystać z oglądania online, jak już nie chcemy iść do kina. Za oglądanie nigdy kary nie zapłacisz, bo to ktoś inny ściągnął film i udostępnił. No, ale wtedy to kto inny ma albo może mieć problem. Pozdrawiam! :)

ocenił(a) film na 8
Sebaseba1

daj se siana i nie płać :)

Danio31b

nie zapłaciłem i jak na razie cisza

ocenił(a) film na 8
Sebaseba1

i dobrze, szukają sobie tylko rogaczy do oskubania , tak jak kiedyś pobieraczek :)

użytkownik usunięty
Sebaseba1

Jakie województwo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones